Garderoba na léto. Jakou si plánujete pořídit?

2veverka
20. dub 2022

Holky, jaké si plánujete pořídit oblečení na nadcházející letní období? Tj. třeba jakou sukni, letní kalhoty, jakou bundičku přes šaty apod. U malých holek vidím samé cropp trika, trika s uzlem, široké kalhoty - ale co my?

rickym
21. dub 2022

Pomalu jsem přešla z mini k dlouhým šatům a k tomu jeansku, sv. modra a černá… tenisky různých barev…je to pohodlné i k dětem, na výlety..☺️

martiniquest
21. dub 2022

Nakoupila jsem nekolik satu - ke kolenum a midi. Sukne mam pouzdrovky ke kolenum, jednu dlouhou a planuju jeste dzinovou. Koukni na IG/pinterest, tam jsou mraky inspirace

2veverka
autor
21. dub 2022

@rickym A nosíš džísku ráda? Všude se píše o tom, že je stylová a hodí se ke všemu, ale na mě je v létě hrozně tuhá. Co vypadá dobře místo džísky?

2veverka
autor
21. dub 2022

@martiniquest A můžu se zeptat, jaké máš oblíbené značky na ty šaty? Já většinou obchody typu Hm, Mango, Reserved, CA, FF nevolím, ale když jdu do těch alternativních, nakonec vždycky přemýšlím, kam tedy...

rickym
21. dub 2022

@2veverka já si za dobu Covid, těhotenství, po porodu zvykla nakupovat víceméně jen About you a Zalando 🙊 Můžu vyzkoušet, případně vrátit. Běhat po obchodech mě už moc nebaví…

rickym
21. dub 2022

@2veverka já jsem na ně zvykla, ale mám i kratší svetřiky, taky se hodí k šatům a pak teplákové sako…

martiniquest
21. dub 2022

@2veverka neco mam z Reserved, neco z Aboutyou, Mohito, Gate. Kvalitou zpracovani je nejlepsi Mohito

krisstina93
21. dub 2022

Já nosím hlavně dlouhé šaty a sukně. Většinou světlé barvy, žádné křiklavě vzory, žádné velké nápisy apod. Je mi to pohodlné a jde mi to k postavě. Na nějaké super mini sukně se už necítím a sukně třeba ke kolenům mi dělají krátké a tlusté nohy :D

2veverka
autor
21. dub 2022

@martiniquest Fakt? To mě překvapuješ. Mně by se většinou zdála o fous lepší Zara, celkem mám ráda někt. střihy Next nebo Marks and Spencer. Hm je potřeba pořádně prohrabávat (rozdíly v kvalitě a na to já nemám nervy

martiniquest
21. dub 2022

@2veverka Zaru a Next jsem doma jeste nemela. MS je kvalitou super, ale na me v mnohem prilis konzervativni

gracinka7
21. dub 2022

@2veverka nosím většinou šaty, na výlety kraťasy a tričko.
Pokud mě něco necvrnkne do nosu, nic nového kupovat nebudu. Novodobá móda jde mimo mě.

2veverka
autor
21. dub 2022

@gracinka7 Tak mně přide, že s novou sezónou se vždycky ukáže potřeba něco doplnit... Něco se onosí, srazí, už se v otm člověk necítí nebo i zatouží po trošce změny, no.

2veverka
autor
23. dub 2022

Holky, mohla bych se ještě zeptat, kde si rády kupujete právě letní šaty? Na přechodové věci totiž mám ráda různé tvůrce z fleru, ale to je dražší. Které střihy letních šatů máte rády a kam se vracíte?

2veverka
autor
23. dub 2022

@rickym Můžu se Tě zeptat na to teplákové sako? Uvažuju o něm jako o praktickém kousku - odkud máš to svoje?

drep
23. dub 2022

@2veverka já na letní (a jarní, podzimní a zimní šaty) miluju ByVeru a YoungPrimitive, skvělé sako jsem teď koupila od Drexiss

bassetlady
23. dub 2022

@2veverka já miluju takový ty “teplákový” saka. Dá se to vzít ke všemu. Džíska mi přijde tuhá.

gracinka7
23. dub 2022

@2veverka před 3 lety jsem padla na dvoje krásné v hm, od té doby je to děs a hrůza.

2veverka
autor
24. dub 2022

@gracinka7 Myslíš, děs a hrůza v hm? Pravda, tam kvalita hrozně kolísá...

2veverka
autor
24. dub 2022

@drep Tyhle značky jsou moc fajn. Mně jen přijde, že letních šatů je velká spotřeba, tak bych uvítala třeba i něco levnějšího. ALe díky!

2veverka
autor
24. dub 2022

@bassetlady Přesně. A kde si pořizuješ teplák. sako, které ti sedne?

2veverka
autor
24. dub 2022

@drep Ty draka Drexxis mají krásný barvy, líbí se mi i to army

me_druhe_ja
24. dub 2022

No já po druhým porodu pomalu vyměňuju šatník: ploché a vysportovane bříško je pryč, takže všechny bokovky a upnutý trička jdou pryč. Na léto vůbec nevím co budu nosit. :( Asi zůstanu u kraťasu a volnějšího vršku (nohy naštěstí zůstaly štíhlé). Mám ohromnou sbirkuz sukni různého střihu a spoustu šatů pro všechny příležitosti, ale nějak se obávám, že už skoro nic z toho si skrz břicho nebudu moct dovolit.😥😥😥 A pouzdrovky, který jsem nosila do práce a jsou některé téměř nové, nezapnu. :(

2veverka
autor
24. dub 2022

@me_druhe_ja JJ, po každým dítěti se člověku změní postava - a to bříško je problém...

bassetlady
24. dub 2022

@2veverka tak různě Mohito ( dobrý poměr cena x kvalita), S. Oliver, Gap, Gant, Hilfiger, jedno nebo 2 mám z Lidlu a tak co mě zaujme na Zalandu nebo About you

gracinka7
24. dub 2022

@2veverka všude. Vlezu do obchoďáku a nikde si nevyberu.

2veverka
autor
28. dub 2022

Holky, a pokud byste sháněly košilové šaty (nebo i nějaké puntíkové by se mi líbily), kde jste viděly pěkné, v dobrém poměru cena-kvalita?