Dámské barefoot společenský boty. Máte tip?

barunka12345
15. zář 2024

Ahoj,
nemáte někdo tip na hezké dámské barefoot společenské boty? Na ceně nezáleží .

Předem děkuji za tipy.

dashyyy
16. zář 2024

Mám v plánu baleriny od Jančaříka: https://jancarikshoes.cz/collections/barefoot?f...

zuzkasim
16. zář 2024

Jestli na ceně nezáleží, tak krásné šije Dareen. Já nosím baleríny od Saltic, na ples ne, to zvládnu klasiku, ono se s podpatkem i líp tancuje.

martinka_33
16. zář 2024

@zuzkasim taky to mam tak, nosim ted uz jen barefoot ale plesovky na tanec mam s podpadkem.

elesse
16. zář 2024

Taky nosim tanecni boty na ples, jinak bych brala shapen

drep
16. zář 2024

Tady se posadím, já bych ještě potřebovala tip na baleríny pro nohu s extra nízkým nártem, baleríny mi nikdy moc neseděly právě proto, že se mi vyzouvaly

prejeta_zaba
16. zář 2024

Co přesně společenského chceš, balerinky nebo třeba i nějaké pěkné tenisky, oxfordky, chelsea? Ja mám na běžné slušnější nošení moc ráda slip-on (třeba Anatomic), hezké tenisky/polobotky dělají snad všechny značky, zalezi na typu nohy, moc pekne jsou třeba Aylla, Protetika, Jonap…Baleriny Sharpen. Chelsea taky dělá plno značek, to chce vyzkoušet, některé třeba na fotce jsou pekne a pak vypadají jako gumáky. 🤷‍♀️

dashyyy
16. zář 2024

@drep musím si nechat šít namíru, běžné velikosti mi klouzají z nohou.. za mě moc hezké má zmiňovaný Jančařík viz odkaz hore
@prejeta_zaba chelsea souhlas, měla jsem loni na noze čtvery než mi konečně jedny sedly

martinka_33
16. zář 2024

@drep já kvuli tomu nosim jedine baleríny s páskem.

zuzkasim
16. zář 2024

@drep Mám velmi nízký nárt a mám právě ty od Saltic https://barefootsaltic.cz/kategorie-produktu/ba.... Protože ve městě u takových bot nemusím mít úplně tenoučkou podrážku, na asfalt se hodí i tošku větší tlumení, mám do nich ještě jejich originální vložku, která nohu navíc ještě trošku pozvedne (+ tlumí ten došlap). S tou vnitřní vložkou takhle ten nízký nárt řeším často, i dcerce to takhle dělám a je spokojená. Jinak mi ještě seděly baleríny od Froddo, mám i celkově užší nohu.