Zateplené těhotenské kalhoty. Máte tip, kde koupit?

16. zář 2024

Ahoj, prosím o tip na konkrétní kalhoty a odkud je máte. Mám velikost kalhot asi 48. Obvod boků 133 cm a hledám zateplené kalhoty na zimu (tp konec prosince). S dcerou (3 roky) jsme často venku a jen v riflích už mi bývá pod 10° chladno. Každopádně bych ráda, aby mě nestály majlant.😄 Děkuji za rady a doporučení.

angelchild
16. zář 2024

Pro me obe tehotenstvi byly nejpohodlnejsi zateplene leginy🙂

autor
16. zář 2024

@angelchild Nějaká konkrétní značka? Přijde mi, že i tak profouknou...
Nikdy jsem legíny kromě na doma nenosila. Necítím se v nich.

1pomnenka
16. zář 2024

Kup si ty největší, aby byly pohodlné, k tomu mikinošaty, dlouhé triko, neprofouknou, mám je vyzkoušené v zimě na dlouhé procházky se psem:
https://lelosi.cz/collections/thermo-leggings

angelchild
16. zář 2024

Muzu taky doporucit Lelosi leginy jsou skvele a jak pise 1pomnenka k tomu klidne mikinosaty a je to fakt top a pohodlne

drep
16. zář 2024

Skvělé těhotenské zateplené legíny dělá PuraVida, ale za kvalitu se platí a nejsou laciné, ale dají se sehnat na zakázaném bazaru

1pomnenka
16. zář 2024

Na Lelosi mají ještě dnes slevu 25% na celý nákup na dny Marianne, s kódem: MARIANNE24

autor
16. zář 2024

@1pomnenka
@angelchild Chci se ještě zeptat. Na stránkách mají dva druhy. S kožíškem a bez. Ty s kožíškem budou na zimu asi lepší, že? Děkuji.😊

angelchild
16. zář 2024

Ja mela ty Polarosi🙂

1pomnenka
16. zář 2024

Siberosi mají uvnitř teplý kožíšek, Polarosi jsou ze silného téměř dvojitého materiálu. Polarosi můžeš nosit celoročně, pak i na doma. Siberosi s kožíškem fakt jen v zimě ven, doma by ses v nich upekla. Dobrá kombinace na zimu jsou i obyčejné Black Mamba a na to softshellové kalhoty, Lelosi tě zahřejí a softky nepromoknou a neprofouknou.

autor
16. zář 2024

@1pomnenka Moc děkuju. Softshellové kalhoty v této velikosti je docela oříšek sehnat.🙈 No.. koupím jedny s kožíškem a jedny bez. 😊

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru