Těhotenské legíny. Jaké doporučíte?

reginakasikova
19. dub 2023

Ahoj, jsem na začátku 7.měsíce a těhotenské rifle mi jsou už celkem nepohodlné. Navíc jsem zvyklá si kupovat jen skinny a žádné těhotenské mi prostě nesedí 😏
Na doma nosím legíny (H&M, C&A, Lidl), cítím se v nich teď nejpohodlněji, akorát se mi vždycky po pár dnech trochu vytahají a už nevypadají tak, jak by prostě vypadat měli.. 😂 Proto bych si chtěla koupit nějaké, které budou držet i když je budu nosit denně. Prosím, doporučíte mi nějaké? Moc děkuji. 🙏🏼

kackabis
19. dub 2023

@reginakasikova zkuste bambusové z Reparády. Jsou sice dražší, ale moc pohodlné a vydrží.

lucina90
19. dub 2023

@reginakasikova já nosím Lelosi už 3,4 roky snad a vytahané nejsou, barvy taky drží..celé těhotenství krom výjimek nosím legíny a bezva 😊

malinkata
19. dub 2023

Koupila jsem si v těhotenství Lelosi a nosím je už i po porodu 8 měsíců, drží, nevytahaly se

moonulka
19. dub 2023

Přidávám se k Lelosi, poprvé v životě jsem si v těhotenství koupila legíny. Nosím je teď i po porodu a pořád krásně drží. Jsou trochu seprané, ale mám je na doma, dávám je i do sušičky, takže není divu 😄

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru