Hezká zimní těhotenská bunda. Existuje? 🙂

veru181
8. pro 2022

Nemáte prosím někdo tip na těhotenskou zimní bundu, která by v zimě opravdu hřála, nevypadala jako pytel a nestála hromadu peněz? 🙂 Mám termín na konci února, takže se svou běžnou si bohužel nevystačím a v podzimní těhotenské už mi začíná být zima.

olga_
8. pro 2022

@veru181 Ještě je možnost nechat si na stávající bundu ušít vsadku, nebo pokud bys měla v úmyslu nosit, můžeš koupit nosicí a ta mívá často vsadku na nošení (větší) a vsadku na dobu těhotenství (menší). V těch nosicích bundách je vcelku výběr, nebála bych se ani z bazaru. Nová je prostě raketa.

janule0123
8. pro 2022

@veru181 kupovala jsem přes net .. myslím zalando … omrkni, ale už je to tři roky … byla celkem za rozumný peníze … a obecně nejhezčí tehu oblečení tam… 😂

shirilka
8. pro 2022

@veru181 Kupovala jsem z Lidlu, využila jsem ji celou zimu i pak jaro, má i vsádku na miminko takže teď ji mám jako nosící a stala okolo 500..

bessinka
8. pro 2022

@veru181 já koupila parku v H&M normálně v dámském,ne těhotenskou,jen větší velikost.byla kolem 500kč

nekiaxy
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
zekrt
9. pro 2022

Těhotenský kabát z bonprixu. Pak jsem ho snadno prodala.

veru181
autor
10. pro 2022

@olga_ Vsadku mám z jiné bundy, zkusím, jestli náhodou nebude pasovat 🙂

veru181
autor
10. pro 2022

@shirilka Tu mám ráda, ale už je mi v ní právě zima 🙂. A běžné svetry už mi taky začínají být malé, takže je to buď dokoupení svetrů nebo pořádně teplé bundy 😀.

veru181
autor
10. pro 2022

@zekrt Nepamatuješ si prosím, který to byl? Na bonprixu se mi docela líbily, ale neodhadnu, který bude opravdu teplý na zimu.

shirilka
10. pro 2022

@veru181 Je pravda, že jsem měla od mamky půjčenou extra teplou mikynu s kožíškem no.

zekrt
10. pro 2022

@veru181 Já měla softshellový podflísovaný a bylo mi v něm teplo i ve velkých mrazech. Dneska tam tu nabídku mají mnohem širší než tehdy.

anetkad
10. pro 2022

mám z bonprixu, ted používám jako nosící 🙂

vercaaevzen
Autor odpověď smazal
Zobraz
vercaaevzen
10. pro 2022

Mám shara bundu, je k ní i vsadka, protože pořád nosím. Byla teda fakt drahá, ale mám ji už 3 roky a minimálně rok ještě mít budu. Nosila jsem ji i s vsadkou ještě těhotná. Za mě opravdu super a je pěkná i bez vsadky. Posílám odkaz 🙂
https://www.shara.cz/Zimni-soft-bunda-pro-predn...

handulkak
10. pro 2022

@veru181 mám taky z bonprixu. Ale neměla jsem ho ani jednou na sobě - mohu poskytnout.
Nesedla mi velikost. Koupila jsem 36, ale sedi jako 38 a byla mi hodně volna.

elekthra
10. pro 2022

Já mám 3 bundy od I love mum. Jsou super teplé (v zimě pod nima mám jen triko), mají těhotenskou i nosící vsadku. Na horách je mám I jako lyžařské 😄 (mám ráda, když je bunda pod zadek 🙂)

veru181
autor
11. pro 2022

@handulkak Já se teď asi trochu unáhlila s nákupem trochu neforemné bundy (už mi byla vážně zima 😀), tak uvidím, jestli si s ní vystačím nebo mě to bude moc štvát 🙂 Kdyžtak bych se ozvala,.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru