Nabídka práce.

sinorina
12. čer 2020

Nevím jestli se to může, ale třeba by se mohlo hodit.

ahyt
12. čer 2020

Moje mamka byla hysterka, vse v detstvi muselo byt zcela podle ni.UPLNE VSE Co jsem si oblekla na sebe, vse co jsem delala nalinkovano, ani sve nejlepsi kamaradce jsem nesmela jit na svatbu, kdyz nebylo po jejim, tak strkala hlavu do trouby/ plynove/ , ze se otravi, lezla na okno, ze vyskoci.Dokonce i v zaveti/ ta pak byla neplatna, protoze tata mamku prezil a on zavet nenapsal, tak bylo pak vse jinak/, mne temer vynechala a vse - byt, chatu- mela podedit sestra.Jen kvuli tomu, ze jsem mela skvelou rodinu; skvely 2 dcery , manzela , super profesi, venovali jsme se detem a sestra ne, tak asi ze zavisti , ze ja se nam lip/ jen svou drinou, pili/, tak vse chtela dat sestre Tata byl klidas, neskutecne ji miloval a vse ji odpoustel.Je to na roman.A uz 17 let ji chodim davat kytku na hrob/ tatkovi 6 let/A vite co Neskutecne mi oba chybej, dala bych nevim co za to, aspon chvili je tu mit, obejmout je.Mamka nebyla zla, mela asi nešťastnou povahu.Chci jen napsat, ze teďa pokud rodic vylozene netyra, nechlasta, tak vam bude urcite jednou chybět. Co ja se kvuli mamce nabrecela, nadavala na ni a ted mi skoro puka srdce, ze tu neni.A cas to nehoji, spis naopak.Omlouvam se, ale nejak mam potrebu to napsat. Az jednou.... je pozde bycha honit.

ahyt
12. čer 2020

Omyl, to patri jinam

jajinka25
12. čer 2020

@ahyt někdy to musí ven ♥️ škoda že váš společný život nebyl krasnejsi, ale o to ještě víc bys trpěla zas ztrátou. 🥰💖