Zelená stolice s bilými kousky. Může to být přechodem na UM?

kristynakobi
28. led 2022

Ahoj holky jsem tu nova a mam dotaz, 7mesicni chlapecek ma ted uz tyden zelenou stolici a v ni takove bile nitky. Dr nam napsala leky na roupy… kdyby nahodou ale i po noch to stale ma. Nevite co by to mohlo byt? Presli jsme ted na um muze to byt tim? Srovna se to?

lidija1234
28. led 2022

Nám doktorka řekla že ty bílé kousky jsou nestrávená mléčna bílkovina a že to ničemu nevadí,takže bych byla asi v klidu 😊a zelená barva je taky prý normální když je dítě čistě na UM

kristynakobi
autor
28. led 2022

@lidija1234 moc dekuji za nazor. Trochu se mi ulevilo❤️ Tak snad to opravdu nic neni. Mam prvni ditko a docela me to vylekalo. Tim ze zacal kakat vickrat za den a v noci od pulnoci co pulhodiny vzhuru …🤦🏽‍♀️

lidija1234
28. led 2022

@kristynakobi chápu já mám taky první mimco a moje pediatricka že mě musí být hotová 😃😃popripade bych zavolala ještě doktorce a donesla ji ukázat plenku ale pokud ti dala léky tak hádám že asi viděla. Popřípadě bych zavolala znova 😃

kristynakobi
autor
28. led 2022

@lidija1234 ta nase uz ze me taky musi byt na palici😂 no trochu me uklidni tvuj nazor tak snad to opravdu nic neni😊 jinak ji zas budu volat jak hysterka😂😂

lidija1234
30. led 2022

@kristynakobi my jsme měli docela dost těžký start do života takže já už se řídím heslem že radši 100x a zbytečně než pozdě 😊