Večery u 2měsíčního miminka. Jak to udělat jinak?

meggie12345
14. čer 2021

Ahoj maminky, jdu pro radu 🙂 Jak na večerní pohodu u 2 měsíčního miminka? Mám syna, bohužel se nepovedlo kojení, takže je plně na UM. Prvního syna jsem úspěšně kojila, takže jsem před koupáním dala trochu cucnout a tím pádem koupel probíhala v klidu a pohodě. Druhý syn je na UM, trápí ho bříško, takže dodržujeme minimální 3 hodinový rozestup mezi krmením a tím vzniká ten problém. Nakrmím ho například v 18 hodin, chvíli si hrajeme, pak usne a když se vzbudí jdu ho koupat. Jenže má samozřejmě hlad a je protivný. Ráda bych zkusila dělat masáž, ale to je úplně nemyslitelné. Máte radu, jak to udělat jinak? Předem děkuji 🙂

fyii
14. čer 2021

@meggie12345 ahoj ja bych ho koupala proste driv, treba v tech 18 a pak najist, pohrat, pomazlit a chrnet.. ja deti koupala kolem 18 nez,se vycvachtaly, namazaly, oblikly.. tak to chvili trva..

meggie12345
autor
14. čer 2021

@fyii Ono nejde ani tak o to, v kolik hodin, ale spíš o to, jak to překopat v rámci toho 3 hodinového okna mezi krmením...

emillyhk
14. čer 2021

@meggie12345 Pokud se např. vzbudí v 18 a krmíš, tak předchozí krmení máte kolem 15.hod.? Takže v 15hod. nakrmíš, odříhnout, chvilku pohrát nebo ven. Další krmení bude v 18hod., takže bych začala koupat nejpozději v 17:30, po koupeli nakrmit a spát. V těch cca 21hod. už žádný velký štráchy - přebalit, nakrmit a znovu spát...

fyii
14. čer 2021

@meggie12345 ja bych koupala pred jidlem a tak jsem to o delala, vzdy kdyz se najedli trosku si pohrali a nebo taky usnuli u lahve..krkani jsme moc neresili, pac jim to neslo..

michaela666
15. čer 2021

Dělala jsem stejně jako @emillyhk a obě spokojené. Když jsme se někde zdržely, tak krátké koupání minimálně 30 minut po jídle. Většinou usnula hned jak byla oblečená do pyžama.

lida9
16. čer 2021

tak male dite urcite denne koupat nepotrebuje, zkus zmenit rezim🙂