Uspávání miminka venku. Komu spinká venku v tomto počasí?

sanyy22
28. lis 2021

Ahoj holky, (syn 5mesicu) je to někdo komu miminko spinká v kočárku večer venku v tohle zasněženém počasí😆 ? Syn mi přes den a večer spinká pouze v kočárku. Chci se zeptat ohledně oblečení. Dávám mu dlouhé bodycko, punčošky, tepláčky, mikinu, čepičku a teplej overal, zda je to v pořádku. Jo A v kočárku mám teplou deku a fusak, máme tu zatím zhruba 0° pak ho dám do verandy. Děkuji😊

lenulacek
28. lis 2021

@sanyy22 můj prcek bude mít dva týdny a teď spinka v bodycku, teplakach, má teplý ponožky, hunate backurky, teplou mikinku s kapuci a cepicku. Je v Lodger fusaku a v dece 🙂 a je vždy krasne teploucky 🙂

katule1990
28. lis 2021

@sanyy22 Přijde mi, že toho oblečení je až až, spíš tak do minus deseti 😀. Kor když je pak ve verandě. Ale to uvidíš sama, jestli je pak třeba červený/zpocený, pak je určitě oblečený a zachumlaný moc. Já mám doma ještě jeden starý kočár a když nemůžeme být venku, tak ho uspím tam 🙂.

jako_mala_holka
28. lis 2021

Vloni měla dcera v zimě cca půl roku a venku spala v pohodě, měla bodycko, ponožky, overal little angel s kapucí, kuklu nebo čepici, fusak

malinkaelinka
28. lis 2021

Dcera 4 měsíce, odpoledne trávíme venku 2- 3 hodiny. Body, punčochy, overal, ( bavlneny, uvnitř trochu chlupaty), v kočárku deka. Fusak ani nemame. V kočárku ji ještě zahřívá starší ségra 😁

sanyy22
autor
28. lis 2021

Děkuji holky, kurník to vypadá jak kdybych o oblékala do -20°😆

nagojka
29. lis 2021

Muj prcek je narozeny v lete tudis jsme travili cele dny venku v kocarku..naucit ho ted soat doma v postylce je docela boj..kdyz ho dam do kocaru spi 2-3 hodiny v kuse..jakmile se mi podari ho uspat v postylce spi 45 min max.Takze sem se na to vyprdla a po obede jde vzdy do kocarku aby se vyspal a mi si aspon jednou za den poradne odfrkli.V kocaru mam pouze zimni fusak a vcera jsem dala poprve zimni kombinezku.pod tim ma jen body a puncosky.🤷ale taky jsem dlouho tapala jestli kombinu uz vytahnout nebo ne aby mu nebylo horko.celkove mam s tim oblikanim problem uz od doby co se narodil😂😂😂jo a kdyz snezi tak na kocar hodim tu igelitovou slidu a soupnu ho pod okno..a kdyz uz je ji hnus pocasi tak ho necham spat v prujezde co mame mezi barakem a zahradou..

sanyy22
autor
29. lis 2021

@nagojka my právě jo učili také usínat v postýlce, ale po každodenním 30 minutovém hysterickém pláči jsem se na to vykaslala, a uspávam v kočárku. Tam mi usne během 10 minut na +-2hodiny. Já právě taky nevím co kdy obléct, proto se raději zeptám ať není nemocnej.

katule1990
29. lis 2021

@sanyy22 Obecně si myslím, že je lepší oblíkat míň. Nemocný jsou pak právě děti, který se příliš strojí a následně je ofoukne první větříček 😀. Pokud není dítě vyloženě studený, resp. nemá studený zátylek, tak je oblečený dost 🙂.

utrikocku
29. lis 2021

Já teda teď oblekam dceri 4 měsíce jen body, teplacky a na to bavlneny kabatek s kapuci, tenkou cepku a je ve fusaku little angel + kryt ke kocarku. Jo a jen slabé ponozky. Zda se mi, že to zatím stačí. Pak asi dám něco teplejsiho na nozky a možná spodní merino vrstvu.

ladymaky
29. lis 2021

Me spí syn od třech měsíců jen v kočárku a za jízdy, v postýlce je hystericky řev, takže jsem venku dvakrát denně za každého počasí, ale dokud nemrzne, tak je Fusak zbytečně moc, co mu dáte, až bude mrznout? Maly má body, mikinu, kombinézu, deku pod sebou a jednou ho prikryju,... Až bude pod nulou dostane ještě Fusak.....

cinam
29. lis 2021

Okolo té nuly dávám zimní fusak, ale do něho jen body s dlouhým rukávem a teplacky (nerada oblékám 😁 ). Malej má půl roku.

mourovatakocka
29. lis 2021

Nás malý terorista má osm měsíců, moc ho neoblékám - má body s dlouhým rukávem, teplejší mikinu, tepláky, capáčky, čepici a šup do fusaku. Fusak máme ale spíš jen jako podložku a kousek přes něj, spí na břiše a nejdřív čumákuje, takže není zabalený. Jo a neusne dokud si nesundá rukavice 😈

lucinka_16
29. lis 2021

@sanyy22 Syn (11 měsíců) spává od 2 měsíců přes den v kočáře na balkoně. Dnes byla 0 a měl dlouhé body,mikina, teplejší bunda, tenší čepice, tepláky a zimní fusak po mně (starý 31 let), přikryju ho ještě vždycky trochu dekou. Ruky ledové neustále venku 🤷🏼‍♀️ Až bude mínus, přidám punčochy, teplé ponožky, zimní bundu nebo kombinézu místo této tenší bundy a vyměním teplejší čepici. Pokud bude víc jak -10, tak ho asi uspim na chodbě.

helmon
30. lis 2021

@sanyy22 takhle přesně oblikam i já syna, kdy spinka venku na terase v kočárku 🙂) Přesně i ta deka a fusak 😁😁😁

sanyy22
autor
30. lis 2021

@helmon to jsem ráda, že nejsem jediná kdo takhle "moc" oblika ❤️😆

klaruskaholubinka
30. lis 2021

Také dávám spát ven, malé jsou 4 měsíce, má bodycko s dlouhým, ponožky, čepičku, kombinézu a fusak Emitex a stačí ji to. Dnes tady šíleně fouká tak jsem jí byla dát ještě slabší deku. Ukazuje to 0, ale pocitová teplota bude o dost nižší

lucietamamieta
30. lis 2021

@sanyy22 No nejste jedina. :D Já taky, ale občas si říkám, že je to moc. 🤔