Usne pouze v postýlce. Jak to řešit?

revmelin
1. črc 2020

Mám takový menší problém 😅 dcera 5m mi přes den usne pouze v postýlce. Dříve zvládla spát i na procházce v kočárku. Nyní v něm spí max 30 min a budí se. Je jedno jestli kočárek jede nebo stojí. Ráda bych vyrazila na delší výlet, ale pokud nebude spát, bude malá unavená a protivná. Nějaký tip jak to vyřešit? 😀 V postýlce odpoledne spí cca 2h. Ze začátku ji to nevadilo, v kočárku spala krásně. Usnula také v manželské posteli, nyní usne pouze u sebe v postýlce. Nosítko a šátek mám, ale na delší výlet je pro mě pohodlnější kočárek...

klokanka31
1. črc 2020

@revmelin Tak to já mám opačný problém, v kočárku nebo autosedačce spí, ale v postýlce přes den vůbec 😫

j.a.n.i
1. črc 2020

@revmelin Obavam se, ze mas 2 moznosti, bud si odpustit delsi vylet nebo prezit protivne dite. Ja bych volila to prvni a doufala, ze se to zas zlepsi.

jsme
1. črc 2020

Jee to má druhý syn taky. Asi tě nepotěším ale je mu rok a půl a je to lepší jen trochu. Stejně se nejlépe vyspí v posteli 😅

lucifux
1. črc 2020

Syn zase přes den za žádnou cenu neusne v postýlce. Kočár, anebo nic. Takže úplně opačný problém. Bohužel neporadím.

sigyn
1. črc 2020

Nemůže to být tím horkem?

revmelin
autor
1. črc 2020

@sigyn už to trvá druhý měsíc, takže ne...

revmelin
autor
1. črc 2020

@lucifux přijde mi to úsměvné, protože vím, že problém bývá opačný. Svým způsobem jsem ráda za postýlku 😅

elesse
1. črc 2020

U nas to funguje stejne jako u tebe, ale syn usina i v aute, takze v souctu to pres den zvladne. Jen vecer musime byt vcas doma, aby mohl jit spat v postylce

revmelin
autor
1. črc 2020

@elesse v autě usne taky. Ale kdybych chtěla na výlet někde poblíž např. do lesoparku nebo Zoo, tak to půjdeme pěšky nebo autem jen kousek a je průser 😒 malá usíná až tak po 15 min jízdy

veronikav31
1. črc 2020

@revmelin v kočárku asi venku nechce tolik spát,protože je tam víc vjemů než doma v postýlce. upřímně?já bych i přesto jela ven,i kdyby spánek měl trvat těch 30 minut, pak zase půjde dřív spát. Nevím,ale mě děti nespali víc jak hodinu v kuse, jeden rekord má syn když spal na pouti ve 3,5m 2,5 hodiny,to bylo poprvé a naposledy, většinou se do hodiny vzbudil ať to bylo doma nebo v kočárku, ale spal málo ve dne,v noci krásně.Usnul kdykoliv a kdekoliv,neřešila jsem to.

vladienka
1. črc 2020

@revmelin ja by som si proste dlhsie vylety na nejaky cas odpustila, ono sa to za par tyzdnov/mesiacov moze zmenit, minimalne bude menej spat... ked dcera spala uz len dvakrat, tak sme to riesili tak ze sme si vyberali vylety kam cesta trvala tolko ako jej spanok a na prvy spanok sme sli tam a na druhy naspat 🙂

antoinet
1. črc 2020

A jaký máte kočárek? Není mimi malý? Některé děti se rády rozvalují a mohla by to vyřešit větší ložná plocha (třeba Britax B-motion 4 plus).

revmelin
autor
2. črc 2020

@antoinet máme Adamex Vicco. Co jsem viděla kočárky, tak naše korbička se řadí mezi největší. A místo v ní ještě dcera má, sice ne jak v postýlce, ale má 🙂