Tříměsíční miminko v noci nečůrá - je to v pořádku?

14. kvě 2021

Ahoj, prosím nesetkal jste se s tím někdo? Máme téměř tři měsíce a tento týden se mi stalo, že miminko v noci téměř necuralo, večer cca 8 až 9 dávana čistá plina. Dnes dp rána ( v 5 hodin) plina úplně suchá, v sedm už úplně naducana, jak bylo nacurano. V týdnu kolem druhé ráno většinou jen trošku nacurano.
Mám řešit a nebo je to normální? Přes den cura úplně normálně, každé dvě hodiny pocurana plina. U prvního dítěte jsem tohle nezažila, teď fakt nevim🤷‍♀️

pexi
14. kvě 2021

Naše malá měla v noci od malička mokrou plenu v noci jen málokdy. Když už, tak jen maličko, častěji úplně sucho. Od kdy přesně to tak bylo, bych nevzpomněla, ale vím, že kolem roku jsem ji naučila, že 1. věc po ránu byl nočník a to bylo vlastně super, protože v noci měla suchou plenku a všechno šlo ráno do nočníku 🙂

autor
14. kvě 2021

@pexi jj první jsem taky kolem roku davali hned ráno na nočník, a brzy pak byla bez plen, ale že by takhle brzy měla suchoi plinu přes noc jsem právě nezazila, tak mam strach aby vše bylo v poho, tak snad jo😉

mnm2107
14. kvě 2021

naše měla taky přes noc suchou plenu skoro od narození a vyčůrala se až ráno. a vydrželo jí to do teď. od roka a půl je úplně bez plen a nikdy neměla v noci nehodu 🙂 takže je to celkem výhoda 🙂

kikimas
14. kvě 2021

Taky sme mávali suchou plenu🙂

codal
14. kvě 2021

Některé děti to tak mají, kamarádcina holčička v noci taky nečůrala.

pexi
14. kvě 2021

Myslím, že jo. U nás to šlo ruku v ruce s tím, že nesnášela noční přebalování, budilo jí a hodně u něj plakala. Velmi brzy nebyl důvod přebalovat 🙂

autor
14. kvě 2021

Děkuji, jste mě potěšily 🤗😊