Stříhání prvních vlasků. Jak teď řešíte?

eliska_f
6. dub 2021

Holky, jak teď řešíte stříhání prvních vlasů? Nejsem kadeřnice, cit pro to nemám a nechci syna stříhat na "hribka" :D vlásky má fakt jemné a potřebuje je zkrátit - video návod? Nebo je tady nějaká šikovná kadeřnice (Brno- ideálně okolí Černá Pole), treba na MD, ktera si chce malinko přivydělat? :D

areh
6. dub 2021

@eliska_f střihla jsem strojkem, nůžkami bych mu vypíchla oko jak se u toho mele. Strojkem je to rychlovka

nuninove
6. dub 2021

strojek se na první vlásky ani na malé dětičky nedoporučuje..Dětské vlásky jsou jemné a strojek je může vyvrátit a nemusí vlásek na daném místě už znovu narůst..

rebe
6. dub 2021

U kluků je to snadné, vždycky vezmeš svisle pramen mezi prsty a stříhneš 🙂

eliska_f
autor
6. dub 2021

@rebe mne jde i o to, jaký účes, jelikož má jakoby kouty - vlásky má od začátku všude, ale v koutech jsou doteď úplně kratucke a v červnu máme svatbu - tak ať chudák pak kvůli mně nevypadá jako pako :D

rebe
6. dub 2021

@eliska_f U těch prvních vlásků jediný regulérní účes, který jde udělat, je vzít do na 4 mm, jinak to bude takové dětské pápěří, nedělej mu to kolem obličeje krátké, jinak se všechno ztratí.

jipe
7. dub 2021

@eliska_f syna i dceru jsem vzala strojkem 🙂

eliska_f
autor
7. dub 2021

@jipe v červnu máme svatbu a on nemá obličej na úplně krátké vlasy - tak ať mu to na fotkách sluší, to tak vzít nemůžu 🙂