Stolice. Nějaké rady?

alex97
28. říj 2021

Maminky přešli jsme na UM.(zdravotní důvody) 5 dní nekakala tak jsme dneska zkusily rourku na malý hned byla vidět úleva.Ale stolice..Dlouhý tuhý kabel.Bez rourky se nevykakala 😢 Máme Hipp UM na tom byla i v porodnici než jsem se rozkojila..Malinky je 3tt ...Nějaké rady ? Nebo přijít na jiné mlíčko jako je Beba ? 🤔 nepoužíváme ani esoumisan ani biogaia prostě nic jen vitamín D

tasimia
28. říj 2021

@alex97 zkusila bych přidat kapky. BabyCalm či Espumisan, cokoliv 🙂.

tasimia
28. říj 2021

@alex97 pokud by byl pořád problém, zkusila bych Sunar Ar+ zelený je i proti zácpě.

marky125
29. říj 2021

@alex97 měli jsme stejný problém + bolesti bříška. Doktorka nám řekla, ať přejdeme na Hipp comfort (,píši, že je to mlíčko právě při tvrdé stolici, koalice..) a musím říct, že super. Do druhého dne bez problémů. A 💩 bylo každý den. Plus teda na doporučení i Biogaia.

alex97
autor
29. říj 2021

@tasimia babycalm je od 1mesice a malinký jsou 3t..
Espumisan tak ten taky ucpává

alex97
autor
29. říj 2021

@marky125 máme Hipp Combiotik.

tasimia
29. říj 2021

@alex97 nám třeba Espumisan pomáhá, tak 🤷🏻‍♀️ kaek je více druhu, nemusíš konkrétně tyhle.

marky125
30. říj 2021

@alex97 také jsme měli původně Hipp combiotik a malý se po něm nemohl 💩 a když se povedlo, tak to měl tvrdé a brečel u toho. Dle rady jsme přešli na Hipp comfort a bez problémů. Jen Hipp comfort musíš většinou objednávat, málo kde ho mají.

alex97
autor
30. říj 2021

@marky125 děkuji

n_ikola
30. říj 2021

Kendamil anticolic !!
Měli jsme stejny problém a změnou na toto mléko je všecko v pohodě.
Bez rourky se nevykakal.
Jen se na to um mrknete a uvidite zmenu. Ja jsem rada, ze jsem tady narazila na paní co mi ho doporučila.
Chuťové je o proti hippu skvělé. Člověk by ho klidně vypil