Stolice. Jak často?

terel
18. čer 2024

Ahoj, budu ráda za vaše zkušenosti.
Malý má 2 měsíce a kadí co 3 dny. Asi ho to stojí dost sil, den předtím hrozně tlačí a brečí , ale co 3 dny ve stejný čas zbruba kadí. Taková kašovitá zelená stolice, jakoby tužší , někdy je na konci žlutá.
Ptám se jen jestli je to normální, nebo mám změnit UM. Nyní máme Nutrilon.
Díky

nektarinka123
18. čer 2024

@terel mne to prijde strasne malo. Muj kadi 2-3x denne. A zlute. Taky ma nutrilon

sanoela
18. čer 2024

@terel obě děti na UM kadili ob den a to byla nálož. Zkusila bych pokud se takhle u to nadre třeba pocvicit nozkama, namasírovat bříško, po lžičce čajík na bolavé bříško příp.nejaky Balonix, Espumisan... Pak třeba výměna UM

terel
autor
18. čer 2024

@sanoela cvičíme u každého přebalování, mažu Pupíkem.. espumisan dávám skoro od narození + BioGaiu. Ale na to, že kadí co 3 dny tak toho zas tolik není. Ale den předtím tedy když prdí, tak to je šílený smrádek..

sanoela
19. čer 2024

@terel tak pak bych zkusila změnit UM. Já jsem jim dávala Kendamil. Jako někdo třeba pořadí rektální rourku, ale toho já moc zastánce nejsem. Ještě mě napadlo jestli dáváte Vigantol, tak ten to taky může dělat, ale D máte asi v té BioGai

terel
autor
19. čer 2024

@sanoela Kendamil jsme měli, po něm měl hrozné křeče a zelenou stoličku. Jinak vitamin D máme zvlášť od Terezie , také jsem slyšela, že Vigantol způsobuje bolesti bříška. Možná zkusíme Hipp..

sanoela
19. čer 2024

@terel jj zelenou to on dělá. Hodně štěstí ať pomůže něco. Je to boj u těch prcku

nektarinka123
19. čer 2024

@terel ono taky zkouset treti mleko za 2 mesice neni uplne vhodny. Porad se s pediatrem, plinku nafot a uvidis co rekne. Jinak Decko o terezie davam taky.

terel
autor
22. čer 2024

Tak super, vyzkoušeli jsme HiPP a stolička přišla hned druhý den ráno a nyní každý den “míchaná vajíčka” .. takovou stoličku jsme tedy na UM ještě neměli. Takže mám asi větší radost než mimi.. 🙂 ale má po něm tedy větší hlad. Je to jedlík, snědl by i mě a v noci spal celou noc s Nutrilonem a nyní se mi budí :/