Stálé buzení v noci, kňourání a řev, spánek ve dne 0 😞

mysljaja
9. lis 2014

Vubec si nevím rady je nam už 8 a pul měsíce a ted po dlouhém krásném spaní se opět navrátilo to co jsme nechtěli buzení,ale proč ?co mam dělat aby se naučil spát ,vždy je to takhle.usne okolo 8 ,spí krásně do 11.občas se vzbudí v 9 aby se dopil mleka nebo pak v 11. a okolo 12 knourá a když mu nedám čaj tak se rozbrečí,pak usne vzbudí se zase ve 3 stejná písnička čaj nebo dudlík.občas ještě v 4, nebo 5 a ráno vztávame okolo 6-7,pokud to nedostane rozeřve se .proč to děla? ve dne spí v poslední době také moc těžce ,usína okolo 10 nekdy vydrží hodku nekdy hodku a pul nebo jen 30 minmut.pak usína až okolo pul 4 nebo 4.a spí jen 30 minut víc ani tuk. zda se mi to proste málo,:/když ho zkusím uložit dřív bud chytá hysterie pláče nebo naopak pak je přetaženej a nemuže usnout už vubec,děkuju za rady

cabalkova
9. lis 2014

@mysljaja Vydrz, jsou to vyvojove faze a potreba spanku at uz pres den nebo v noci, se meni. Nase mala spi tak hodku a pul dopol a hodku odpoledne (je ji 6,5 mesice), v noci spavala krasne, budila se na kojo az kolem 4, ted se budi co tri hodiny a dneska chtela treba vstavat uz rano ve ctyrri... nejakou dobu jsem ji to rozmlouvala, tak pak nakonec jeste zabrala, ale proste ted spi hur. Po zkusenostech s prvni musim rict, ze sem neprisla na nic, co by pomahalo, proste mimi si svou potrebu spanku reguluhe samo a moc s tim nenadelame, byt bychom se aspon obcas rady, vyspaly. Jedina moje utecha je, ze to urcite casem prestane a lepsi spani se zase vrati. 🙂 Tak drzim palce, aby to u tebe netrvalo moc dlouho, ale myslim, ze realne s tim (bohuzel) nic moc nenadelas.

mysljaja
autor
9. lis 2014

děkuju mno to jsem si také myslela 🙂) co měsíc to jinny spánek 😒

mandala
9. lis 2014

K tomu není žádný důvod, při mém třetím dítěti už nehledám příčiny, beru to tak, jak je,prostě mají nějaké období a musí se přežít. Náš malý se taky v noci probudí a nespí, on teda neřve, leze po posteli, výská, jak kdyby bylo poledne, vydrží to třeba 2 hodky, mimo to se budí na kojení zhruba po 1-1,5 h. Jsem taky vyčerpaná, ale už jsem odevzdaná. 🙂

lenkaef
9. lis 2014

@mysljaja vydržet.Moje nejstarší se do tří let budila každou půl hodinu.
Kolikrát večer od usnutí do rána byla i 16x vzhůru.😝 😝
Byla jsem vyčerpaná,ale vydržela jsem to.🙂

niax
9. lis 2014

Ahoj, zkus mrknout na www.abymimispalo.cz a nech se inspirovat tipy na zlepšení spaní a usínání 🙂 Držím palce, ať to zvládnete.

mysljaja
autor
10. lis 2014

holky ,mamky..obdivuju zvládnout to se 2-3 dětmi jsem odepsaná už ted ,,🙂a to jsem si vždy plánovala 3 dět ited si nedovedu přestavit výchovu ani 1ho 😒 děkuji za tipy.

verisek91
11. lis 2014

ja mam to same 🙂 a taky vycerpana..posledni tyden je vzhuru v noci 20x,beze srandy,co půl hodina.....už od třetího měsíce to tak je,je nám 9 měs.Pčedtím spávala hezky,přes den i 16 hodin,odpočinula jsem si a udělala hodně práce,ale ted neudělámnic :(

simi68
1. říj 2016

@mysljaja Jakobych cetla o nas..mala spala od malinka pekne, budila se 1x za noc..v 7 mesisich ji vyrostly dolni jednicky, ani jsem to nepostrehla, bez problemu..a 3 tydny na to se zacala budit. Usina sama v postylce, po koupani a kojeni, zhruba kolem sedme pul osme, pak se vzbudi kolem desate plus minus a place. Nakojim a zase spinka. To same pak kolem druhe hodiny a pak jeste kolem seste. Po tom co jsem tady v diskuzich procetla, muzu byt asi jeste za tohle rada, muze byt i hur, tak jen budem doufat, ze se to zase samo upravi

magdadunajova
1. říj 2016

U nas je to stejne. Mala ma 11 mesicu a do ted budi se i 5-6x za noc z brekem. Ted si myslim, ze ji rostou zuby (uz zase?!), asi stolicky a proto v noci rve. Jen ze ona od narozeni spala nam blbe jak v noci tak pres den. Pak to bylo o trosku lepsi, a pak znovu se to nejak obratilo. Ted ma docela pravidelny spankovy rezim, spi dopoledne tak 1h az 1,5h, vyjimecne 2,5h (to jen kdyz mela hroznou noc), a pak odpoledne nejakych 30-45min. Ale holky maji pravdu, asi musime to vydrzet ;) Preji hodne sily! 🙂 A pokud muzes tak odpocivej s malym (ja vim... uklid sam se neudela, obed taky se sam neuvari ;) ).