Spinkání měsíčního miminka. Někdo podobně?

sanyy22
1. srp 2021

Ahoj maminky, chci se zeptat zda to měla/ma nějaká maminka také tak. Málej posledních pár dní nechce spát, a chce být jen u prsa😡Přes den usne cca tak dohromady na 2-3hodinky. Když ho dám do kočárku, kolébky,postýlky, zavinovačky, nosítka tak začne plakát. V noci jak kdy někdy spí 4 hodiny někdy zase třeba i 8hodin. Doufám že mi tu Nějaká maminka napíše že se to časem změní 🍀😅

ekou
1. srp 2021

@sanyy22 ja dite mela UM, ale taky mi pres den nechtelo chrnet a jen porad cumakovalo. Pak se to zlepsilo az dite melo 3m :D. A pak v roce na 3 mesice se rozhodlo od 21h do 3h ranni byt vzhuru :D :D

sirinfirst
1. srp 2021

Můj syn spal cca první tři měsíce jen na mne - hrudník na hrudník. Dneska jsou mu 4 a spí celou noc, dokonce usíná sám, takže jo, zlepší se to 😉

sirinfirst
1. srp 2021

4 roky, aby bylo jasno 😀

mamikry
1. srp 2021

@sanyy22 Videla bych to bud na rustovy spurt, nebo je ji treba jen horko. Jak lezou teploty vysoko, nas mrnous taky nespinka a porad by pil.

mysh_me
1. srp 2021

Jestli je to jen par dni, tak to muze byt rustovy spurt, meli jsme dny kdy jsem mela pocit ze me ten otesanek sni celou 🤷🏻‍♀️ Pak se to srovnalo. Pokud se to prehoupne do tydnu, tak je to treba proste prsomil a je mu u tebe dobre, no 😊 ale vsechno je jen obdobi a casem prejde 😉 u tahle malych deti se to meni klidne ze dne na den

squezy
2. srp 2021

@sanyy22 Jasně, že se to časem změní 🙂 Ale pokud chce přes den spat jen u prsa, tak ho tak nech. Ty se nekam uveleb do polohy, která ti bude příjemná, čti si nebo si vem mobil a divej se na něco. Přejde to. A nepis, že potřebuješ uklizet a vařit :D :D Domácnost ti neuteče a jidlo pro sebe mej každý den dopředu připravené. Proste to obcas není tak, jak ti všichni tvrdi, že je to mimco a usne, kam ho polozis, protože mala miminka spi pořád ;) Možná spurt, možná jen ma ted období, kdy chce maminku a jinak ti to neumi říct nebo se jinym způsobem pomazlit ;) Ja mam dvojcata, kojena a první 3 mesice jsem přečetla knížek, protože chtěli být oba u prsa. Pak to zase preslo a pak bylo zase jiné období 🙂

sanyy22
autor
2. srp 2021

@squezy tak to máš můj obdiv,že zvládáš dvojčátka ❤️ já jsem prvorodička a myslím že to dávám tak tak ( tedy myslím si to, i když málej začne plakát tak jdu z toho dokolen, nejraději bych hned jezdila na pohotovost, aby mu něco náhodou nebylo, asi jsem magor), na úklid kašlu, vařím vždy když přítel přijede večer domů,😀