Spavé miminko. Je to normální?

14. bře 2024

Ahoj holky,mam otázku.
Mám tydenni miminko a zacinam byt trosku nervozni z toho ze furt spi. Prospi uplne cely den, vstava po 3 klidne i 4h,nakojim a hned u toho usina anebo 10min kouka a zalomí. Ja vin ze je super ze spi ale uz zacinam byt nervozni z te spavosti. Je to normalni?

leilinka1234
14. bře 2024

Já jsem to u svých dětí nezažila. Ale kamarádka měla takhle spavou holčičku a trvalo to hrozně dlouho, co jí furt spinkala. Já si dokonce občas říkala, že musí být nějaká nemocná 😃 nicméně ne... Je to zdravá holka 😁 užívej klidu a toho, že dětné kamarádky budou nejspíš závidět 😃

A počítej taky s tím, že se to může klidně zítra změnit a místo spavého miminka bude uřvaný ďábel 😃

dulmich
14. bře 2024

Já měla 2 takové, starší, ten spal opravdu 21 hodin denně. Od příjezdu z porodnice úplně celou noc, užívej si to, je to pecka 😁 však přijde čas, kdy bude tu pozornost chtít!

mysh_me
14. bře 2024

Ano je to normalni u novorozencu, vzdyt je uplne cerstve na svete, jeste se adaptuje na to svetlo, zvuky, vzduch a vsechno 🙂 moje deti taky byly vzhuru sotva na nakojeni a prebaleni, pamatuju si presne prvni den kdy na me dcera koukala asi deset minut z postylky nez znovu usnula, a to uz ji mohl byt tak mesic 😀 je to otazka prvnich par tydnu, pak se ty intervaly vzhuru zacnou pomalu prodluzovat. A jak uz tu bylo napsano, muze se to kdykoli zmenit a vsechno bude jinak 😀 ale prozatim to ber tak, ze miminko je spokojene, ma pohodli a nic mu nechybi, citi se v bezpeci, tak muze spinkat 💛

konidana
15. bře 2024

Ano nektete deti to tak maji. I muj druhy syn se cele prvni 3 mesice budil.pouze na kojeni po 3 az 4 hodinach. Nakojila jsem, prebalila a usnul az do dalsiho kojeni. Budil se hladem sam. Potom kdyz uz byl dtatsi byl uz i cast dne vzhuru, zacal se koukat, hybat atd...