Spánková regrese ve 4 m. Jak probíhala?

17. srp 2024

Ahoj, chtěla jsem se poradit a zeptat jak a jestli vůbec u vás probíhala spánková regrese ve 4 m?
Malému jsou nyní 4 měsíce ale zhruba týden zpět jeho usínáni přes den i v noci bylo hrozný , když vypadl dudl tak hnedka řval, vztekal se a propínal, než usnul furt jsem lítala jen s dudlíkem. A v noci to samé, když usnul byl co 2 hoďky vzhůru a ke konci , k ránu třeba i co hodinu, furt dudlík jinak řev.
Ale podotýkám, že neuspávám. Prostě položím , pohladím a odcházím. Usíná sám normálně.
Nyní se to vrátilo zhruba po týdnu do normálu a spinká normálně, usíná okamžitě a sám jak bylo zvykem.
Mohlo se jednat o zoubky nebo tu spánkovou regresi?
Zoubek žádný ještě nekouká, ale do pusy strká neustále pěstičky, prsty a kde co.. hrozně slintá.

makytka123
22. srp 2024

Ahoj, mame to ted uplne stejne, dcerce jsou 4 mesice a tak tri dny jsou noci silene a ja bezmocna, spatne spala uz predtim, ale ted vstava ve 2 rano a nemuze vubec spat, jen breci. Nechce uvozit, nechce nosit, nechce jist, proste nic nezabira. Ja jsem uz na zhrouceni. Dneska jsem cetla o spankove regresi a uplne nam to podle priznaku sedi, tak doufam, ze se to brzy da do normalu 😏