Spaní novorozence - usíná v postýlce, ale do rána musí k nám do postele

veronikamullerova
12. led 2019

Ahoj holky. Malý má 10dni přes den je s námi na lehátku v obýváku a večer kolem 7 po koupání putuje do ložnice do své postýlky kde pěkně spinká. Když se vzbudí na kojení opět ho uložíme do postýlky a spí. Problém nastáva vždy kolem 3rani ráno nakrmim a v postýlce rev dokud ho nevezmu do postele kde to dospi až do rána. Nevíte čím to může být že celou dobu v klidu a nad ránem se dožaduje společného spaní?

emamaira
12. led 2019

Čím to je , nevím, ale našemu je rok a mívá taková období, kdy spí celou noc v postýlce a jindy se budí a jinak než u nás v posteli neusne. Bylo to třeba v období zubů, ale na to je váš ještě asi malý.

evka_jurca
12. led 2019

Chce maminku🙂 malá to tak ze začátku taky měla. V noci jsem kojila 2x, takže byly tři noční spánky, minimálně jeden musela být u mě. Byly noci, kdy spala jen v postýlce, byly i noci, kdy byla jen u mě a do postýlky ani za boha.

urtica
12. led 2019

Pokud se ve společné posteli uklidní, je odpověď jednoduchá - chce Tvoji blízkost.

evee24
12. led 2019

Chce tvoji blízkost. Vzbudí se samo a má strach. Mě malá vyvadela celý den a jen se nosila 😀 ale časem jí to přešlo. Takže se jen chovalo a chovalo.

lueur
12. led 2019

@veronikamullerova presne, jak pisi ostatni. Chce maminku. 9 mesicu byl u tebe, nenauci se ze dne na den, ze ten velkej “nebezpecnej” svet ma zvladat sam. Doprej mu to. My takhle spime s dcerou na stridacku v posteli a v postylce uz 8 mesicu je to to nejkrasnejsi, kdyz se prituli a usne.

evytra
12. led 2019

Chce maminku, kontakt, potrebujee te citit . Do nedavna znal jenom jake toje v brisku a treba jen proste vzdycky nad ranem chce jit k tobe

maximaty
14. led 2019

Malý je narozený o tři týdny dřív, teď jsou mu tři týdny a v přístavné postýlce leží maximálně když se potřebuju prevlect a jsem sama doma. Spí u mě, ještě častěji na mě, případně na tatínkovi a nevidím na tom nic divného . Naopak si tu blízkost užívám. Nemyslím, že to je problém k řešení, to že nás děti potřebují cítit . Problém s tím máme maximálně my (my rozuměj všeobecně dospělé, já osobně jsem šťastná za tak kontaktní dítě).

kasenkaaa
14. led 2019

Měly to tak obě moje děti, budily se kolem 4-5 a pak už spaly se mnou, neboj se, do puberty tam spát nebude a nerozmazlí se 😉

ah1234
14. led 2019

Ahoj, nas to tak tiez mal prve 3 tyzdne, ale v posteli s nami sa budil on aj my.. Cca od mesiaca spi v postielke a teraz uz aj vo vlastnej izbe a je to ok 🙂 nebranila by som sa spolocnemu spanku, ak to mimi vyzaduje a viete tak spat vsetci traja, tak je ro najpohodlnejsie. My sme v mesiaci proste znovu skusili postielku a je v nej spokojny 🙂 ale ma tam hniezdocko, hracky.. Mne pride, ze je to jeho "safety place", tak uvidis casom, aka bude maly 🙂

8slunicko6
Autor odpověď smazal
Zobraz
radula223
14. led 2019

Malý má teď sedm týdnů a taky spí s námi, když chce nakojit jen vytáhnu prso a spím dál, neumím si představit pořád ho přesouvat do postýlky, spí krásné. A to k nám kolem půlnoci chodí ještě 3,5 lety brácha. Taky až do rána. Mě to nevadí, manžel občas brblá, ale vždycky mu říkám, že na to jednou budem rádi vzpomínat. Vždyť je to tak krásné, když se tulí 😍

maximaty
14. led 2019

@radula223 jsem ráda, že nejsem jediná kdo to má takto nastavené. Můj 12ti letý za mnou chodil do 10ti let příležitostně, teď si užívám miminko 💞

vita_
14. led 2019

Chce maminku 🙂 náš to taky dělal, zhruba od tří měsíců spí celou noc v postýlce ;) Užívej si tu "výjimečnost", že se u Tebe uklidní 🙂

bayt
14. led 2019

To je asi tím, že to spaní nad ránem bude nejlehčí, malý to tak taky má. Tím víc si uvědomuje, že je sám a chce maminku. Malýmu je rok a pořád si nedovedu představit, že by spal sám.

marieku
14. led 2019

@maximaty tak to máme úplně stejně 😊 naše 12ti letá za náma taky chodila,teď už je ráda ve svém.Teda co máme mimi tak to zkusila dvakrát,ale noční buzení ji odradilo 😂 .A

arteps
14. led 2019

Moje malá má 7 měsíců a od narození spinká v postýlce asi do 3.-4. hodiny ranní a pak usne jen u mě v posteli,co nejvíce přitisknuta u mě 🙂.

kittyy17
14. led 2019

@veronikamullerova ve tři ráno už je vyspany a má už jen lehký spánek, kdy se spíš mazlí. Neboj, vyroste z toho. Užívej si, že spí téměř celou noc. Já jsem oba kluky mezi jednou a čtvrtou ráno nosila a snažila se uspat 😉

denny27
14. led 2019

Já si malého beru do postele snad od 1.tydne veku..muzu mu dat hned prso a nemusím pořád vstávat 😀 většinou je to u nás tak, že do ty 23hodinky je u sebe a jak jdu spát a on se budí, tak je se mnou až do rána.. postýlku využíváme minimálně..i přes den se vyspí lepe u nas, než tam😊😊

normalnimatka
15. led 2019

třeba tím, že má nejspíš naprosto přirozenou potřebu bejt nablízku mámě?

jinak to chce klid. ono se to ještě stokrát změní a není všecko potřeba tak hrotit. odpovídejte na potřeby mimina a taky dej na svou intuici🙂

pandabox
15. led 2019

@veronikamullerova necetla jsme jine komentare, ale verim tomu,ze tahle male miminko potrebuje maminku a ne zadnou postylku. Pro druhe a treti dite jsme uz zadnou miminkovskou postylku neporizovali...

rory121
17. led 2019

Už má slabší spaní, tak cítí, že tam není ten kontakt s maminkou....ale určitě bych nepřestávala dávat tu první půlku noci do postýlky...ať si zvykne usínat samotné a vy si večer můžete něco ještě udělat