Spánek ve dne=lepší v noci x spánek ve dne=bdí v noci?

nugetka20
5. říj 2016

Někdo radí, že čím víc spí dítě přes den, tím líp spí v noci. Někdo zase, čím víc spí přes den, tím míň v noci :( Nevím. Syn mi přes den nechtěl spát, furt křičel. Zjistila jsem, že byl unavený a chtěl spát. Poslední týden mi přes den začal usínat u prsa, včera mi 3x za den usnul na 2 hodiny...... ale v noci to je očistec!! Dřív spinkal cca po 3-4 hodinových blocích, krmila jsem zhruba 1-2x za noc (kojím), teď vstávačka klidně po hodině, takže i 5x za noc :( Mám začít dávat příkrm na večer? Pomůže to?

Jak to má váš prcek? Nám aktuálně 3,5měsíce.

lucinkaxxx
5. říj 2016

Ja bych to videla na rustovy spurt. Pokud prcek normalne pribira,tak bych zatim prikrmy nedavala a zkusila vydrzet. Syn mel taky takove vykyvy,ze nekdy spal krasne,pak uz celou noc a po case se zacal zase v noci budit na kojeni.

bachovy_esence_poradna
5. říj 2016

@nugetka20 tohle bude růstový spurt 😉

s příkrmem nezačínejte, může se tím narušit kojení
kromě toho to může zhoršit i případné potíže s bříškem... a není bohužel zaručeno, že to pomůže

vydržte v klidu, odpočívejte co nejvíc přes den když spí syn 😉
trvá to většinou pár dní, týden, max. dva... na tu chvíli některé věci co "nehoří", prostě počkají... tohle je důležité období, na prvním místě jste Vy a dítě 😉

nugetka20
autor
5. říj 2016

@lucinkaxxx Právě že minulý týden spinkal i 5-6 hodin v kuse, pak třeba ještě po 2 hodinách dospal noc, což bylo fajn. Ale teda přes den jen tak po půlhodinkách. Teď mi sice spí ve dne, ale noc je mizerná. Navíc v noci hodně prdí, je neklidný.... :(

bachovy_esence_poradna
5. říj 2016

@nugetka20 pokud častěji pije, tak může mít i více nadýmání...
jinak to co popisujete je růstový spurt...