Spánek na bříšku. Začne se mu líbit, nebo máte jinou radu?

andelka33
13. čer 2021

Ahoj,mam dotaz. Náš malý, 7 týdnů , sebou zacal v postýlce házet, na zadech ani na boku neusne,jak sebou hází. Zkusila jsem dat na bříško a nekdy usne v pohode,nekdy strašně křičí. Mame monitor dechu,takze takovy strach nemam. Myslite,ze se mu na brisku zacne libit a prestane kricet,nebo mate jinou radu? Dekuju

mamikry
13. čer 2021

@andelka33 Zavinujete? Mne se maly mrska, kdyz ma volne rucicky. Kdyz ho zavinu, usne pekne.

andelka33
autor
14. čer 2021

@mamikry občas dávám do plenky aby měl volně jen nožičky, ale taky se mu to příliš nelíbí,pobrekavá a usne tak jen výjimečně. Zdá se mi,že žádnou oblíbenou polohu snad nemá

mamikry
14. čer 2021

@andelka33 u nas pomaha nejvic zavinout rucicky a pustit bily sum. Pak hladit po hlavicce. Usina tak vecer, v noci se ale stehuje ke mne. 😉

ivis_b
15. čer 2021

Mate perovou zavinovacku? Velmi doporucuju, i kdyby ji miminko meli mit jen jako pelisek, bez zavinuti. Tak male miminko je na tvrde rovne podlozce nestabilni, proto je lepe ho polozit do/na peri.

andelka33
autor
15. čer 2021

@ivis_b nemáme. Myslite že může být péřový polštář ? Jinak jsem zkusila koupit mimivak a dneska v něm spí pěkně 🙂

scraty222
15. čer 2021

@andelka33 me malej spal od 4tydnu na brisku a spi dodnes ( 16mesicu) a musim zaklepat, ze super. I ja jsem odrostla na brichu, takze za me ano 🙂 hlavne se mu lip uvolnuji streva a opravdu ani neplace.

kafr
15. čer 2021

Mi Mudr tehdá taky doporučila peří, že se k němu teď zase vrací. Použila jsem slabý péřový polštář. 👍

lilian2111
15. čer 2021

Malá mi spala spokojeně v hnizdečku a nebo na péřovým polštáři. 🙂 zkusila bych to. Když byla jen tak na rovným tak se furt budila a byla nevrlá.

andelka33
autor
15. čer 2021

@scraty222 ja taky odrostla na brichu ,ale nechci ho tak dávat,když porad tak na bříšku pláče. Dle mého se mu to asi nelíbí a nechci to lámat přes koleno. Pořád zvedá hlavičku,ale spinkat nee

andelka33
autor
15. čer 2021

@kafr Děkuji,vyzkouším 🙂

scraty222
15. čer 2021

@andelka33 jasny vsak urcite ne. Kazde mimi je jine. Hold zkouset no, i jak holky uvadi v hnizdecku taky super tip🙂