Spánek batolete. Nějaká rada, aby to bylo jako dřív?

10. čer 2022

Ahoj, jsem už v koncích. Náš synek 2.5 už 14 dní usíná až kolem 22.hodiny i později. Je pravda, že spí do 6 vkuse, ale já pak dodělávám resty a zalezu kolem půlnoci, což je na mě pozdě. Po obědě kolem 13h chodí spát na hodinku dvě. Zkoušela jsem to spaní zkrátit i vynechat, ale to si usne v pět,je protivný a pak straší třeba ve 2 ráno až do 4. Nevím, co se stalo. Chodil okolo půl deváté a skoro hned tuhý. A to jsme třeba dnes byli dopoledne i odpoledne hodinu venku, nachodil 4km. Po obědě tedy 2h spal a usne mi ve 22.10. Nějaká rada, aby to bylo jako dřív?

intonace
10. čer 2022

Ahoj. Máme to teď podobné. V květnu měl neštovice a celé spaní je rozhozené ( 20-20:30 spal) . Teď ještě ve 22 vypadá, že spát nepůjde 🤦 U nás to většinou znamená čtrnáct dní na srovnání. Mívá to po nemoci, očkování nebo nějaké větší změně. Dejte tomu čas. Držím palce

merope
11. čer 2022

Já skončila u toho, že ideál je jít spát s ním a resty dodělat ráno - pokud vstanu dřív než syn 🙂.

jjasmina
11. čer 2022

Já se tak nějak naučila chodit spát s ní, 21.00 zhasinam a do 22h spime obě, dřív to nemá ani smysl

jannym
11. čer 2022

Spat kdyz spi deti, veci co je treba udelat, delat pres den co se nestihne prehodnotit (zda je to opravdu nutne udelat, vytvorit si plan a zaroven pokud plan nedoderzim se behroutit, co jde delegovat dal proste pozadat o pomoc a prehodit to dal…)

lida9
26. čer 2022

dam ve 20h do postele a jestli bude spat nebo si prohlizet knihu, je mi jedno, bude tam a ja dodelavam co potrebuji🙂