Spánek, 9,5 měsíce. Máte radu?

luna03
20. čer 2023

Zdravím vás. Mám 9,5 měsíční holčičku a do teď spala pěkně. Vím že to jsou období a že to zase zmizí, ale spíš mě jen zajímá jak to přetrpět 😀 vždy spala v postýlce a řada, v posteli u nas moc být nechtěla. Ale za to teď. Hrůza 🙈 strašně pláče večer ,přes den je to v klidu. Ale večer jak má jít spát tak pokud s ní neležím v posteli, tak hrozně brečí... Ale hysterie úplně šílená...

martulka88
21. čer 2023

@luna03 Synovi je 16měsíců. Do půl roku neodložitelné dítě. Přes den spinkal v košíku či na dece. Jakmile jsem ho dala do postýlky, neskutečný pláč. Takže do 22-23hodiny byl semnou u mně a pak vzal na milost postýlku. Uspávání do doby, než si sedal, bylo jen tak, že jsme leželi na postýlce (je u postele) a malý nás držel za ruku. Až byl" dole", tak jsme leželi na posteli a on cca 30minut se uvrtával a dělal koniny, než usnul (ale musel nás kontrolovat, zda tam jsme). Okolo roka zavřeme dveře a on spinká hned. Jinak u nás se spánek zlepšil v tom cca půl roce, kdy jsme najeli na pravidelný režim. Ale tím jsme dosáhli pouze hodinu poobědového spánku (uspáváme tak, že zase ležíme v posteli a on v postýlce), ale v 6 se jde koupat, nakrmí se a mezi půl7 a 7. už chrní. V půl 10 ho přebalíme. Mezi 2-5(většinou ale k 5.) se budí na krmení. Pak spinká (dle hluku sousedů) mezi 7-8hodinou. Jeden čas - cca mezi jeho 6-12měs. jsme spávali všichni v posteli po obědě. Já se potřebovala vyspat (měla jsem relaps crohna a neměla sílu na celý den okolo syna). To dokázal spinkat 2hodiny v kuse.

mdch91
21. čer 2023

A v ty posteli spi pekne dal? Tak ji nedavejte do postylky, nebude brecet, nebude hysterie. Takhle jednoduche to je 🙂.. vy taky chcete spat za mrizi nebo radsi vedle nekoho, koho milujete?

andulka007
21. čer 2023

@luna03 naše malá taky do 9 měsíců úplně krásné spala sama v postýlce pak zlom a postýlka byla noční můra .. ale v naší posteli usnula úplně sama a krásné , asi po 14 dnech jsme koupili dceři vlastní ,,postel" se zábranami a zase spí krásné ... Tvrdím že ji postýlka už byla malá .🤣

luna03
autor
21. čer 2023

@mdch91 jo přesně takhle to je 🤣

andreacantu
21. čer 2023

@luna03 u nas byl snad do 1 roku klid a pohoda uspinkat a klidny spanek. Pak se to zlomilo a sice pekne usne spinka v postylce ale kazdou noc se prestehuje k nam a spinka jako miminko 😀 mezi nama. My si to ted uzivame. Rano se vzbudit a mit treba nohu v puse je k nezaplaceni. My zase mame ted obdobi kdy totalne bojkotuje usinani v postylce a chce jen kocar. To ji tam polozis a usne do par minut sama pak ji prenesu do postylky spinkat tak do 3 a pak se stehuje….Je to vsechno jenom obdobi, mozna ji trapi zoubky, tak chce byt vic u tebe.

luna03
autor
22. čer 2023

@andreacantu jasně, chapu ❤️nebudu nic lámat přes koleno, děkuju , přece jen dítě je jen jednou a pak mi to bude chybět 🥰