Separační úzkost. Někdo podobně?

fifinka2020
27. lis 2022

Hezký večer, setkal jste se prosím někdo s tím, že v rámci separační úzkosti by dítě plakalo i v případě, že by na vás (jako maminku) někdo sahal? 🙈 Dcera teď začala mít "záchvaty ", když mi chce manžel například namasirovat krk, úplně brečí jak blázen, dokud nepřestane, nebo dneska i když starší sourozenec se mi zezadu "pověsil " na záda, to samé... myslela jsem si, že mě v tomto období nic nepřekvapí, ale očividně ano
.. měli jste to někdo podobne? Nebo zase my máme něco extra?🙈

ivalong
27. lis 2022

Určitě, jste prostě její maminka, chce Vás mít jen pro sebe... Držte se, je to jen období!😘

pampeliska1313
27. lis 2022

Nesetkala, myslím, že kdyby syn mohl, tak mě snad i prodá.:D každopádně bych se Vašemu případu nedivila, však jste nejlepší nejkrásnější a jen a jen její!:D

martinam1992
28. lis 2022

@fifinka2020 synovi jsou skoro dva a a moje objetí s manželem pořád špatně snáší 😁 ale lepší se to, kolem roku byly hystericke záchvaty pláče a odstrkování manžela úplně normální.

glk
28. lis 2022

@fifinka2020 syn bude mít 18 měsíců a když mě manžel obejme tak se mu to nelíbí a hned chce vzít 🙈🤣 prostě jsem jeho vesmír. Za pár let budu trapná matka 🤣 tak si to užívám.

lentilkah
30. lis 2022

Ano, dcera 17m ted odstrkuje syna, kdyz jsou oba u me. A celkove je ted jako kliste.