Roční dítě se večer po usnutí stále budí. Co s tím?

hanydve
18. kvě 2024

Holky já už nevím. Naše roční dcera spí s náma. Usíná u prsa. Ale je každou půl hodinu vzhůru, ne li dřív. Lítám k ní opravdu furt. Co s tím? Když ji nechám být okamžitě je vzhůru a další tři hodiny mám vystaráno.

orangutan123
18. kvě 2024

@hanydve spí s náma a lítám k ní furt? Jakože s váma v ložnici a má svou postýlku?

aktakd
18. kvě 2024

@hanydve U našich dětí naprosto normální, lépe začaly spát až po odstavu.

hanydve
autor
18. kvě 2024

@orangutan123 jakože v naší posteli.

hanydve
autor
18. kvě 2024

@aktakd jo, já si taky myslím, že to bude tím, jen nemám to srdce to utnout, i když by to bylo potřeba. Čeká mě za měsíc operace.. na um se moc netváři..

kokoska29
Autor odpověď smazal
Zobraz
hanydve
autor
18. kvě 2024

@kokoska29 ráno vstává cca 6-6:30. V 9 už je hrozně unavená, takže spinká tak hodinku, hodinku a půl. Pak jde kolem 14h na hodinu. A většinou večer mezi 18-19 usina. Sama jde do ložnice a ukazuje na postýlku.. někdy trvá, než usne, to jo..

orangutan123
18. kvě 2024

@hanydve Snad jen vydrzet...Nas malej byl nehorazny nespac a obcas ma problemy i ted a jsou mu 2. Zrovna dneska a vcera usnul az v 10, takze 2 hodky uspavani 😂

ondul
18. kvě 2024

Normalni, pomohl az nocni odstav, ale na to je jeste malinka.

lenerka1
18. kvě 2024

Je to normální a u nás to vždy bylo jen období často spojené s růstem zubů či separačkou (spí déle, když ležíte vedle?) Děti se budily i po nočním odstavu a začaly spát celou noc po prořezání posledního mléčného zubu, dcerka i o něco později, takže to nemusí být zubama ale možná i dozráním nervové soustavy věkem.

hanka_12345
18. kvě 2024

@hanydve ja odstavovala tak y ve 2 a UM jsem do nej nedostala. Tak ho holt nemel