Roční dítě se v noci budí co 2 hodiny

lilina11
23. led 2017

Dobrý večer všem maminkám...ráda bych se zeptala, zda má někdo stejné trable jako my ☹ máme už rok a stále nespíme...přes den 20 minut a v noci se budíme co 2 hodinky....a už jsme zoufalí...zkoušeli jsme vše...jestli není malému zima nebo vedro, zda nemá postýlku na nějaké špatné zóně...přebalujeme, na večeři toho spořádá akorát...takže hladný být nemůže 😉 zoubky promazáváme pravidelně, ale větší problémy s nima nebyly. V noci se vzbudí...napije a zase spí...ovšem jak říkám...co dvě hodinky někdy i po hodině....jestli je tu nějaká hodná duše s podobným problémem...budu jen a jen ráda za nějaké rady 🙂 moc moc předem děkuji za vše.

sabi83
23. led 2017

Pro Lilina11- Toto s tím nespaním mi dělal synek teď je mu (13měsíců). Nechtěl spát v postýlce, pořídili jsme mu normální dětskou postel, z jedné strany má zeď a z druhé strany naší postel takže nespadne a je spokojený. Dá se říct že spí ve své posteli a když potřebuje vleze ke mně nápoje se a já ho odkulím zase do jeho.......... Takže třeba mu vadí postýlka a nebo je tu ještě možnost, že se mu stýská po Tobě, když se napije uklidní se, že jsi nikam neodešla......... Takže mazlit a mazlit- jsou to malý zavisláčci.....😉

bylinka36
23. led 2017

Moje malá taky špatně spí, máme 14 měsíců a když je fakt dobrá noc spí 2 až 3 hodinky se mnou v posteli, napojì se a pokračuje znova 2 až 3 hoďky. Ale jsou noci, kdy se budí i po pár minutách, nejčastěji vlastním pohybem, prudce se otočí a lekne se a nebo nás trápí zoubky, to jde pak do kočárku a my tu s manželem celé noci vozìme plačící dítě na které nic nezabírá...

podestatka
23. led 2017

Dobrý večer, mám patnácti měsíční dceru a až do minulého týdne jsem prožívala to samé....Vyzkoušela jsem všechno možné i nemožné,nezabralo nic.Prostě jsem se snažila přežít 🙂 Od minulého týdne vidím zlepšení,budí se jenom jednou. Byla jsem zoufalá,u staršího syna jsem nic takového neznala. Nevím, jestli Vás to uklidní,ale u nás zabral až čas 🙂 Pevné nervy!

lilina11
autor
23. led 2017

Moc děkuji... Sabi 83 postel má též svou...z jedné strany stěna, z druhé zábrana a ani to nepomáhá... mazlíme se pravidelně se závisláčkem 😀 ale i když spí se mnou v posteli nebo i ve svém pokojíku v posteli, že ležím vedle něj...je to pořád to stejné. ale děkuji za názory...je vidět, že v tom nejsme sami a děkuji :-*

semisovamys
23. led 2017

Vzít pití. Nebudi se proto že by mělo žízeň ale.že zvyku. Takže prostě nedat. Bude to třeba 1-2 noci trvat ale pak to přejde bude spát celou noc. Alespoň u nás to tak fungovalo 🙂 držím pěsti.

kituska20
23. led 2017

Emička mi začala spát až po odstavení v 18ti měsících🙂 jinak mi vstávala i 12x za noc a to každý den.

karlajasmine
23. led 2017

U nas pomohlo odstaveni.. ma ted 14,5 mesice.. uz se budi max 1-2x za noc.

lilina11
autor
23. led 2017

děkuji za tipy...zkusíme 😉

kkaatte
23. led 2017

Ahojte, můžu se zeptat na to odstavení, mám to také v plánu, ale nevím jak na to. Jsem domluvená se ségrou, že jí bude mít dvě noci, tak snad se to povede. chtěla bych zachovat kojení před spaním, ale bojím se, že by se toho pak dožadovala v noci. Pak bych musela úplně přestat, ale UM odmítá. Díky za rady

pokoda
23. led 2017

Naší malé je skoro 2 a půl roku a taky se stále budí, sice někdy už jen jednou, někdy 3krát, někdy víckrát. Tak jednou za 3 měsíce prospí celou noc, ale odstavení u nás vůbec nepomohlo. Začala jsem místo nočního kojení dávat vodu, po chvíli ji v noci začala přijímat, buzení se trochu zlepšilo, ale neodstranilo. Teď akorát musím vylézt z postele a jít udělat UM, když ho fakt vyžaduje těžkým křikem. Kamarádka má stejně starou holčičku a taky se jí stále budí a ještě víckrát, než naše. Zkusili jsme i vlastní pokojíček, aby mě necítila, ale taky to nefunguje, akorát se v noci stěhuju z vyhřáté postele, ještě že jsme jí nechali postel udělat 130x200, aspoň se trochu vyspím. Asi z toho fakt musí vyrůst, hold některým dětem to trvá dýl. Pevné nervy všem.

medakote
23. led 2017

@lilina11 A není to prostě nespavé dítě? Já mám obě děti takové, vyzkoušela jsem kde co, ale i kdybych se na hlavu stavěla, prostě nespí. První spal asi 30 minut denně od narození- a to pouze v jedoucím kočáře, v noci v postýlce, ale uspávání bylo na dlouho. ve 14 měsících přestal spát úplně přes den. Ale v noci (21-04:30) spal docela dobře budil se jednou či dvakrát. Kolem půl páté vstával.
Mladšímu synkovi je 11 měsíců, přes den už nespí, spí asi 22-06, budí se asi po 3 hodinách na jídlo + občas mezi tím.
Jinak u staršího pomohl čas, čím starší je, tím lépe spí, ve 2 letech spal celou noc a o hodinu až dvě déle než jako miminko.

ladyhacek
23. led 2017

22m a před 1 minuty usnul v noci se budí jak kdy > 2x-4x napije se vody a musís se ke mně přitulit a spí 🙂. Také jsme zoufalá . Co pije kojíš? V roce bych na nod odstavila.
Kamarádka odstavila 15m A spí jí celou noc. Já v kolem 15m to zkusila a skutečně po týdnu asi den dva spal celou noc, al epak dostal horečky a já prso dala i v noci. Kompletní odstavení v 18m a budí se nadále.
Přes dne mi spal kolem 30minut až poslední týdny se naučil 1,5h > ale spí venku v kočáru (i teď v mrazech (né v -10o by hold musle nějka vydržet 🙂 )

ladyhacek
23. led 2017

@pokoda
co jsme tak pročetla tak je právě ,,chyba´´ kojení něčím nahradit > zvyknou si na to a budí se stejně. Když tak rázně. Já to vidm synovi jsme místo prsa dala čaj a vyžduje ho. Kamarádka nic a spí jí? Zda to ovšem bude opravdu tím nevím, Al enení to jeidý ,,případ´´

ladyhacek
23. led 2017

@kkaatte mě se zezačátku povedla jen ta noc - ale nahradila jsme prao flaškou vody/čaje. Nedělala bych to - max dudlík > zvykne si že pije a bude se budit stejně (nejspíš)Když jsem odstavovala poprvé a na noc tak když se vzbudil tak jsem ho pevně přivinula a držela a konejšila cca 5 noc spal (pak začl mít horečky a já to nevydržela a prso dala pak odstavovala úplně v 18m a to jsem mu říkala že mlíčko je pro malá miminka a on že je velký kluk - vztekal se , druhý den méně a čtvrtý už v pohodě - ale dala jsem právě čaj . A po druhé bych to asi nedělala. Kojení si nahradil laškou a budí se stejně a já musím vstávat když mu dojde pití

katushka82
23. led 2017

Máme taky problém s nočním spinkáním. Malej má 13 měsíců a v noci se taky často budí, ted jsem zavedla zpět dopolední spaní takže spí 2x denně třeba je přetažený a nemůže klidně spát. Tak uvidíme. 😉

kaci11
24. led 2017

Moc neporadim,mam 3,5letou dceru a ta se budi dodnes. Jednou dvakrat. Jeste mem syna 10mesicu ten se budi taky. Takze pendluju z pokojiku do loznice a zpet celou noc. Vyzkousela jsem bsechno a stejne nespi. Zavidim zenskym,kterym deti spi celou noc a odstavi je bez kriku a bez peoblemu.

marfuska1987
24. led 2017

Mně se dvojčátka budila napřeskáčku asi do 9 měsíce, pak už jen holčička, ale klidně i 7x za noc, chlapeček spinkal celou noc... Teď mají 11 měsíců a stále se budí, ale tak 1-2x za noc, a reaguji jen na pláč, pokud fnukaji, nebo se vzbudí a povídají si, dělám mrtvého brouka, v noci se prostě spí... Za chvíli usnou znovu... A v noci nedávám ani mléko, ani čaj když se vzbudí, asi týden trvalo než si zvykli že nedostanou mlíčko když se vzbudí...ale od té doby spinkaji líp. Možná mě některé maminky odsoudí ale v noci se prostě spinká a nejí a nepije... Je fakt že já kojila asi jen měsíc takže nemám závisláky a navíc každé dítě je jiné... U nás fungovalo vzít mléko v noci a dát jen dudel... Navíc jsou zvyklí spát sami v postýlce, my jsme vedle v pokoji, navzájem jsme se rušili... Výjimkou je, když jsou nemocní, to spím s nimi v ložnici... A přes den spí 2x, cca 1-1,5 hod... A dokud budou chtít, tak je 2x spinkat nechám... Sami si pak řeknou...

kkaatte
24. led 2017

Moje malá už je závislák, má 17 měsíců a když se vzbudí na mlíko, tak dudlík nezabere. Brečí a říká ne ne, snažím se ji utišit, ale marně. Takže to vzdám a dám mlíko. Snad nám dvě noci bez sebe pomůžou, budu doufat 😉

lilina11
autor
24. led 2017

Tak my dáváme jen vodu...já nekojím už od 3 měsíce, kdy jsem o mléko přišla, takže s tímto problém nemám a ani UM nechce...vody mě vypije dost i přes den a už opravdu začínám věřit, že je nespavý...jelikož s tím spánkem nevím co dělat. Jako je hodný, nepláče, probudí se max. na 5 minut s tím, že se napije, otočí a zase usne. Ovšem to jsou lepší noci, ty horší se budí neustále...a nemůže zabrat. Stojí mi v postýlce, vykládá si. Hold nejspíš nezbývá než vyčkat jak se to bude vyvíjet dál a věřit, že to brzy přejde.