Řídká stolice po UM. Poradíte, prosím?

pawlinka9
30. srp 2020

Ahoj, chci se Vás optat zda nemá někdo stejnou zkušenost, nebo si neví rady.
Mám doma 9-ti týdenního chlapečka, který je od 1.měsíce zcela na Um. Nejdříve jsem mu dávala Hipp bio combiotik, ale hrozně moc po něm ublinkával. Že byl třeba i 3 hodiny od napití se poblinkat, ale za to kakání měl ok ( ani řídká, ani hustá kašovitá stolice do žluta). Tak nyní 3-tí den zkouším mlíčko Kendamil, blinkání se zlepšilo, ale co mě trápí je, že má jednou denně řídkou stolici jak polévku, uplně to z něj vyletí. Je to normální po změně, myslím to tak, že si na to střeva musí zvyknout a pak se upraví i stolice, nebo mu to mléko nesedlo. Poraďte, děkuji

jjasmina
30. srp 2020

Já sice kojila, ale měli sme rybníček

riavais
30. srp 2020

@pawlinka9 po zmene je to chvíľu normálne, obzvlášť u tak malého miminka, trávenie sa ešte formuje 😊 pokiaľ nemá bolesti bruška, prdíky a neublinkáva, nechala by som ho ešte nech si zvykne. Tiež používam Kendamil a náš malý je spokojný 😊

michaelaa9026
1. zář 2020

Přesně jak píšeš taky jsme měli hipp a po něm taky blinkal, teď máme také kendamil a stolici má taky řídkou a do toho i zelenou.ptala jsem se na to doktorky a prý je to v pořádku je to v pořádku. . Je to kvůli složení mléka 👍😊

pawlinka9
autor
1. zář 2020

Tak aspoň že tak, to jste mě uklidnili 🙂
Naše doktorka mi dnes řekla, že mám zahušťovat mléko nějakou rýži na průjem, ale to fakt dělat nechci.

michaelaa9026
1. zář 2020

Mě doktorka říkala, že s nekterych děti to úplně stříká . . Zkus spíš nějaký probiotika. 😊

pawlinka9
autor
1. zář 2020

Já dávám biogaiu 🙂 Jsem ráda, že má někdo stejné zkušenosti, bála jsem se, že má fakt průjem, ale to by plakal bolestí a on krásně spinká, občas nějaký prdík 😊

michaelaa9026
1. zář 2020

Tak jsem se právě nad tím zastavila ale jelikož mu jinak nic nebylo , tak mě to uklidňovalo ale doktorky jsem se taky přesto zeptala. . 😊 Koukám máme hodně podobného, taky používáme biogaiu. 👍 Jinak na kendamil nemůžu říct nic špatnýho. . Malému moc chutná

pawlinka9
autor
2. zář 2020

@michaelaa9026 Hele a jak připravuješ to mlíčko, já ho míchám lžičkou, ptž při protřepání strašně pění 🙂

michaelaa9026
2. zář 2020

To mi taky pění, ale já to míchám v jedné lahvičce a pak to přelévá do druhé , kapnu espumisan a ten si s bublinkami taky poradí👍

veronicakukan
Autor odpověď smazal
Zobraz