Režim 3m. mimča. Jaký máte vy?

19. črc 2024

Ahoj, ráda bych věděla, jaké máte například vy režimy nebo rutiny s mimčem 3m.
Co jsme přešli na HiPP tak přes den si to sice prodlužuje ty bdělá okna - cca 1-2 h a pak kolem 1 h spánek. K večeru je unavený víc, to spinká třeba 2h. Ale zase na noc ho toto mlíčko moc nezasytí. Usíná každý den jinak, podle toho jak to zrovna vychází .. např. V 15 h dostane mléko, v 16:30 usne a spinká do 18:00 , dostane mléko , usne cca v 19:00 a spinká .. kolem 22-23 h mu dávám ještě flaštičku na spaní. Mezitím ty bdělá okna si vždy hrajeme na hrazdičce, paseme koníky, povídáme.. k večeru už je to klidnější
Ale pak se budí pravidelně kolem 3-4 h ranní na jídlo, podle toho v kolik dostane tu poslední dávku .. a pak opět v 5-6 h .. když se vzbudí ještě uprostřed noci tak usne hned a spinká dál. Horší je to kolem té 5-6 h , kdy už je plný energie a spinkat nechce, až tak za hoďku usne.
Jak to máte s mimčama vy? Když jsme měli UM s plnotučným mlékem, tak spinkal celou noc třeba 10h - co dáváme HiPP ze dne na den změna. Ale jinak nám vyhovuje.

zmrzlinka
19. črc 2024

U dětí je to normální,že vstávají kolem 5-6 hodině ranní.Bude hůř až začne běhat 🤣

hennrietta
19. črc 2024

Už si to moc nepamatuju, ale řídila jsem se potřebami miminka a čas vůbec neřešila.😉
Dcera (2,5 roku) obvykle vstávala mezi 6:30 - 7:00. Teď poslední 2 týdny vstává opravdu nejpozději v 5:20 a odpoledne odmítá spát. A já nejsem zrovna ranní ptáče. 🤦‍♀️

autor
19. črc 2024

No spíš mě jde o to, že jsem si všimla změny až po změně mléka. Do té doby spal cca od 22-23 h do 7-8 h do rána. Takže to, že najednou vstává kolem 3h totálně hladový je pro mě novinka a říkám si, jestli mu nedat na noc nějaké tučnější mlíčko..

orangutan123
19. črc 2024

Každé dítě je jiné a spánek se neustále mění, pokud je spokojená s mlékem přes den, tak bych neměnila. Malej je skoro od narození na stejném mléku. Usínal kolem 11, to měl poslední dávku mléka, pak ve 3 a v 7 ...teď pije mléko cca kolem 9 večer, další kolem 4 ráno a tento týden už 2x prospal celou noc ale vstává kolem 6. První byl nespavé mimino a problém se spánkem má do teď (2 roky) a to už jí normálně

ludmilka90
19. črc 2024

Dcera bude mít 3 měsíce, je teda plně kojena. A ten spánek přes den je nic moc, málokdy se stane, že mi usne na hodinu v kuse. Když spí v kuse 30-40 minut, tak jsem ráda. Samozřejmě má dny, kdy mi spí i 2 hodiny, ale to se stane málokdy. Přes den si hrajeme na hrazdičce, paseme koníky, cvičíme. Večer kolem sedmé koupel, jídlo a spánek. Spí mi teda celou noc až do rána. Když se vzbudí na jídlo kolem druhé, tak pak vstává mezi 8-9 🙈