Přechod ze 4 na 3 spánky. Nechaly jste na miminku nebo zasáhly?

martinatd
10. říj 2021

Ahojte, prosím o zkušenosti. Syn příští týden 7 M má pořád 4 spanky a nejsem si jistá zda je to okey tak nechat Chvíli se nám dařilo mít jen 3 a byl úplně v pohodě i mě to více vyhovovalo, rada bych už trávila čas i jinak než jen vecnym uspavanim, ale zase se to vrátilo zpět a jsme na 4rech. Snažím se to nějak +- rozložit aby vyšly jen 3 ,ale je to bez šance, vždy se bhdi v jinou hodinu, jeden usina během 10 minut , druhý den to trvá min půl hodiny..jeden den mu stačí 20m spanky druhý den pospi i 2 h vkuse... 3spanky se nám dařili, protože usinal hodinu. Teď se to spravilo a fakt je mrtvý do pár minut tím pádem jsme zase na 4rech... vydrží mi jen 2 h vzhůru, možná by vydržel i déle ale to je už pak moc unavený.. všude se řeší přechod že 3 na 2 od 6 do 9 měsíce a my máme pořád 4...😔🙈máte některá podobnou zkušenost? Nechali jste to na miminku nebo jste zasáhly?děkuji

tasimia
10. říj 2021

@martinatd v 7m by teda dítě mělo ještě spát jak chce, nezasahovala bych.

drakenn
10. říj 2021

Řídit se podle dítěte

martinatd
autor
10. říj 2021

@tasimia tak jsem ráda, že se tím nemusím stresovat a nechám to tedy tak 😊děkuji

nat
10. říj 2021

Nas rocni syn spi treba i 4x denne a nejak mu to neupravujeme 🙂 On treba spatne zvlada rust zoubku takze ho nechame spinkat jak potrebuje,protote vime,ze mu to pomaha zvladat to lepe 🙂 Nechala bych byt uvidite,ze az nebude chtit spinkat,nebude spat 🙂

zuzickan
12. říj 2021

Dceři je 8 a půl měsíce a taky spí přes den 4x, většinou půl hodinky, někdy hodinu... mám 4 děti a nikdy jsem jim tedy spánek neomezovala, spaly jak potřebovaly