Poloha na bříšku. Srovná se to časem?

annacb
13. říj 2020

Dobrý den.
Mám holčičku 2,5m ,když ji dam na bříško, občas pase krásně ale jen chvíli.. spíš se u nás děje to, že se vzteká jak blázen, žužlá si vzteky ruku nebo přepadává na stranu.. 🤷🏻‍♀️ Doktor mi na to řekl, že to mám zkoušet častěji a častěji ... Máte nikdo zkušenost ? Srovná se to časem ? Zajímalo by mě, proč přepadává na stranu 🤷🏻‍♀️. Otrávený a jedovatý komentáře si nechte pro sebe prosím 🤫😊

meekos
13. říj 2020

@annacb ja myslím ze je to normální... malý taky prepadaval... proste nedrží stabilitu... teď 5 měsíců a natahuje se pro hračky a taky občas přepadne... dávat na tvrdou podložku, když je dítě v pohodě- ne po jídle a ne když ke unavene... dávat často a jen na chvilku... určitě se to naučí ve 2,5 m má čas...

riavais
13. říj 2020

@annacb Je to úplne normálne a časom sa to spraví. Stačí denne na chvíľu, určite to nemusíte nejak preháňať. Je super, že už v 2,5M pasie aspoň chvíľu. Ste na dobrej ceste 😊 U nás to bolo podobne a potom zo dňa na deň vydržal na brušku sám už dlhšie a prestal sa rozčuľovať keď videl, že je to o niečo lepšie ako na chrbte 😊

annacb
autor
13. říj 2020

@meekos
@riavais Děkuji za komentáře, hned mám lepší náladu ❤️🌸

misaa56
13. říj 2020

Malý nechtěl být na bříšku asi 2,5 měsíce. Řval a pak ze dne na den krásně držel hlavu a smál se. ☺️

dashyyy
13. říj 2020

Synátor polohu na bříšku nesnášel a ve 3měsících spíš nepásl než pásl.. hodně nám pomohlo polohavat na sebe.. lehla jsem si na gauč, dala ho na sebe a on se pak snažil dívat se mi do obličeje a krásně se zvedal 🙂 každopádně máte čas, určitě to přijde 😉

annacb
autor
13. říj 2020

Hodně se jí líbí když kouká na tuhle kámošku 😅 ale vydrží tak 2 minuty a začne padat ...🤷🏻‍♀️. Tak snad to půjde ale je to čím dal lepší. Moc děkuji

moonulka
13. říj 2020

Myslím že pase krásně, ani to nevypadá, že základní hlavičku, hezky se opírá o předloktí. Takhle dcera pásla až na konci 4.měsíce. Když přepadne, tak vzít a pochovat v klubíčku, aby se uvolnila a za chvilku zase zkusit znovu, tak mi to radila fyzioterapeutka. Malá kolem 3m přepadávala prakticky hned, když jsem ji na to bříško položila. Jakmile začla máchat rukama tak jsem ji zvedla do klubíčka, pochovala a takhle třeba 6x za sebou, i když byla na bříšku jen chvilinku. Dost to pomohlo, do 2 týdnů to bylo mnohem lepší 👍

tasimia
13. říj 2020

@annacb musím říct že naše malá ma 2 měsíce něco a tak krásně ještě hlavičku nedrží a ty si děláš starosti. Naše tak na 2s a pak bum :D směje se, hlavu dá do boku a za chvíli usne :D

annacb
autor
13. říj 2020

To víte první 😊👍🏻. Děkuji. Spis mi šlo a to že za chviličku přepadne na bok jak brambora 😅😉