Po 30minutovém večerním spánku se vzbudí s křikem. Zkušenosti, rady?

23. říj 2020

Ahoj,

prosím o radu a zkušenosti.

Prošla jsem už spoustu diskuzí o spánku, ale zatím jsem nedohledala žádné řešení.

Dcera má 7 měsíců a poslednich 14 dni, vždy když večer usne, tak po 30-40 minutách se vzbudí s křikem.

Nechce být v náručí, v postýlce ani nemluvě, zkoušela jsem si ji dát do postele, také bezúspěšně.

Většinou se uklidní až s hračky ( což je na houby protože si chce hrát a můžu uspávat nanovo..

obvykle chodila spát kolem 8-9, zkoušela jsem ji dát spát drive, i později. Říkala jsem si že tre aa se ji nechce ještě spaát ale dělo se to ikdyz šla spat v 10.

Nemáte někdo nějaké zkušenosti či rady, prosim?

klokanka31
23. říj 2020

Mně tohle malá (5 měsíců) taky dělala. Zkusila jsem teď dva dny ji udržovat vzhůru, kolem půl osmé jí nechat se unavit (paseme koníčky, apod.prostě aby se hýbala). Pak se napapá, a spí. Zatím to funguje 😊

autor
23. říj 2020

@klokanka31 zkoušíme též.. vcera byla vzhuru od posledního spanku 5 hodin a stejně to bylo to stejné ☹ ale moc děkuji za tip🙂 uz mi ubývá nápadů a energie:D

klokanka31
23. říj 2020

Jo to znám ☺ já už byla hotová když nezabíralo houpání, chování, zpívání. Ale pak mě napadlo že když sebou tak hází a kope nožičkama, tak že bude mít v sobě hodně energie. Tak jí nechávám ať se vydovádí, je schopná se na zádech otočit kolem své osy, a je pak pěkně unavená a spí jak dudek 😊

atomix
23. říj 2020

To budou zuby. Koukněte jí na dásně. Mě to dělala rok a půl, když vyrostl poslední zub, jako když utne. Přeji pevné nervy!

autor
23. říj 2020

@klokanka31 malá uz mi lozi po čtyřech a i s oporou kolem nábytku.. Ale možná me diky vám neco napadlo :D zkusím ji uhonit tam a zpatky po pokoji :D a ať,, utíká " po čtyřech :D ja už fakt zkusím xokoliv :D u jidla mi v 8 usíná a pak řev.. ☹ ja zkousela i kaše na dobrou noc ( 3 druhy, ale ani jednu nechce, asi bude frfna po mě) :D

autor
23. říj 2020

@atomix Fakt? natekle je nemá.. Jako doktorka nam též rikala ze by to mohly být. ja uz je ocekavam 3 tydny ( šíleně slimpa, bernardyn hadra:D) a furt nic .. preventivně promazavam gelikem... Je pravda ze to jsou uz 3 mesice od doby kdy nám vyrostly první 2.Pomohlo vam neco na uklidnění dítka? 🙂

jjasmina
23. říj 2020

Moje malá má 8 měsíců, v noci cca od 2 do 2 ranní se budila po půlhodinkách , pak spala cca po dvou hodinách, ale ona to už má poměrně dlouho teda. Zuby to nejsou aspon u nás

atomix
23. říj 2020

Podívejte se na horní dáseň, ale jakoby zepředu pod ret. Horní zuby rostou tam. Jsou tam? Nepomohlo nic. Až proříznutí... Držím palec!

autor
23. říj 2020

@atomix nic ☹ Děkuji moc!

autor
24. říj 2020

@klokanka31 zkusili jsme s manzelem dceru co nejvice utahat a.. Dopoledne se vzbudila ve 3 odpoledne a nechtela jit spát ještě v 9 :D cim vic lítala, tím víc se smála :D v 9:30 usla s mlékem a plac byl v 10 znovu ☹