Plínka vzadu proteče - pokakaná celá zádíčka

evlk
1. zář 2016

Ahoj maminky,
potřebujeme poradit 🙂
Synkovi je 9 týdnů a používáme jednorázové pleny Pampers 3ky.
Bohužel se nám poslední dobou stává, že když má stoličku (většinou při kojení), tak nám to proteče až na zádíčka. A ne málo. Kakáme tak 1x denně, nebo jednou za 2 dny.
Nejdřív jsem si myslela, že jsou nám malé plínky, proto jsme z Pamers 2 přešli na Pampers 3, ale bohužel to nepomohlo. Nějak si nedokážu vysvětlit, proč nám to najednou protíká. Zkoušeli jsme kalhotky různě utahovat, různě zalepovat, ale nic nepomohlo.
Díky, e.

liynks
1. zář 2016

Malému je skoro 9 týdnů a máme to samé ☹ malý teda kaká i 5x denně, nebo i vícekrát. Chce to zkusit jiný typ plenky. Nám nejméně protéká oranžová pampers nebo šmoulí z Albertu. Chci zkusit ještě ty z Lidlu. Jinak malý stihne protéct i přes zavinovačku až na postel 😀

lv
1. zář 2016

uf, ještěže už je toto za mnou, sem tam obě, pomalu až za krk, ble.

pajula123
1. zář 2016

Zelene pampers vel. 3 nam delaly presne to same,proto jsem je prestala kupovat. Vyhovuji nam polske Dada,plinky z Lidlu nebo z Rossmanu.

terinda
1. zář 2016

Zkuste plíny Bella Happy.

iwet91
1. zář 2016

U nás byl ten stejný problém , ale ne u pamprsek . Chce to zkusit jiný plínky, já třeba zkoušela z penny s těma opičákama a teda super !! 🙂 Nebo jsou dobre i ty pampersky s tou sitkou ty teda by protect snad nemely no

rousse
1. zář 2016

@evlk u nás pampersky dělaly to samé - došla mi trpělivost v okamžiku, kdy se malá pokákla v autosedačce a VŠECHNO to skončilo v tom vajíčku - vybírat "škvařešinku" ze sedačky, opravdu zážitek. Zkusila jsem Tesco plenky a super - od té doby protekla plína opravdu jen vyjímečně. Ještě jsou dobré i Alberťácké a z Lidlu.

kekulice
1. zář 2016

Mě se osvědčila separační vložka do plínky od Douce Nature. Pak bylo jedno co je to za vyrobce a fungovalo to dobře.

bonulinka
1. zář 2016

@iwet91 Měli jsme ty bílé pampers se síťkou a od vel. 3 to vždy proteklo.

frufrunka
1. zář 2016

Na tohle asi celkem nic moc nepomůže... Snad jedině - když vidíš, že mimčo začíná kakat, tak ho natočit nebo zvednout tak, aby plínka nebyla nikde skřípnutá a všechno to mohlo hezky téct do volného prostoru. Jakmile se do díla pustí dítě držené rukou mezi nožkama v náručí, dítě, které je v autosedačce (což je asi to nejhorší) a nebo dítě ležící, tak je to prostě všude. Holt to k tomu asi patří.... A nebo na to existuje fígl, který jsem za plenkové období 3 dětí zatím neodhalila! 😀

lenka3p
1. zář 2016

Na kazdy dite sedi jiny plinky, nutno vyzkouset, nasim dlouhym hubenourum pampersky sedi uplne suprove, nehodu jsem resila malokdy (a to mam taky treti 🙂) - a kdyz uz, tak spis okolo nozicek to vyteklo, jak se hybali. Pres den latkuju, a totez. Neutahujes to malo? A navic bych rekla, ze trojky v deviti tydnech jsou velky.

evlk
autor
2. zář 2016

Děkuji za rady, vyzkoušíme jiné plínky 🙂 Taky jsem slyšela, že ty šmoulí z Alberta jsou dobré.
Ale zrovna tento týden jsem si na netu objednala měsíční zásobu Pampersek č. 3, tak to budeme muset ještě chvilku vydržet :D