Padání vlásků u miminka, je to normální?

ajja87
21. dub 2017

Ahoj, prosím mám dotaz, malé začaly vypadávat vlásky,ale řekla bych,že už podruhé, je to normální nebo to mám řešit? Vlásky jí nahoře na hlavičce vypadaly přibližně kolem prvního měsíce,kdy tam měla,jak to nazval manžel přistávací plochu 😀 a pak jí tam dorostlo takové pěkné chmýříčko,ale teď ji znovu vypadaly "kouty" a fakt nevím jestli je normální,aby jí vypadaly znovu?

ditta01
21. dub 2017

@ajja87 ahoj myslím si že to je normální dceři taky vypadali kouty a vypadavalo ji to na víc krát ☺kolik je malé?☺

ajja87
autor
21. dub 2017

@ditta01 za týden 6 měsíců

ditta01
21. dub 2017

Tak do toho půl roku je to asi ok, někomu nevypadá vůbec nic někomu část a někomu třeba celá hlava,těžko říct když tak se preptej u dětské doktorky pro klid vlastní duše 😉já spíš řešila suchou kůži v hlavičce vlásky ani ne ☺

hesstia
22. dub 2017

dcerce vypadaly vlasy na různých místech asi 3x.. už nevím jak dlouho, do jakého věku, ale v roce už měla aspoň pěkně delšího ježka... prvně ji vypadaly vlásky na místě, kde se hlavička dotýkala postýlky, kousek výš od zátylku, jakobych ji tam vyholila pruh, pak to dorostlo a zase to padalo jinde... vypadala dlouho jak oškubaný kuřátko, ale vše se pak samo spravilo 🙂

ajja87
autor
22. dub 2017

Jo to naše má taky,jen me spíš znepokojuje, že jí to vypadalo znovu tam kde už to měla vypadane a opět narostlé

hesstia
22. dub 2017

@ajja87 tohle bylo i u nás... jak ji to narostlo, vypadalo to znovu a ještě se k tomu přidaly nové místa...