Odříhnutí. Máte podobně?

saraca
27. říj 2022

Ahoj, chtěla bych se zeptat zda mate taky podobny problem nebo zda si mimco moc neublizi. Jedna se o to, ze po kojeni
davam 2 mesicniho syna odkrknout (na rameno z duvodu ze je uz ted tezky- vazi pres 6 kg a tak tygrik je pro me tezka poloha) a nekdy se mi bouchne o klicni kost nebo hlavickou rychle pohne a bouchne se o mou tvar. Hlavicku se snazim drzet a na ramenou mivam plenu nebo rucnik, ale i tak se nekdy stane, ze si rucnik nestihnu vzit a tak se bouchne. Modriny nemel a pokud trochu zaplakal tak na 30 vterin cca.

lenatko91
27. říj 2022

Děti se rodí gumové, aby přežily péči svých rodičů 😃 Ne sranda, vůbec se neboj, takový malý ťukanec mu fakt neublíží. Víš kolikrát naše malá dostala pecku do hlavy třeba při posazování do autosedačky? Podstatně tvrdší náraz než do tváře a následky to fakt nemá 🙂

fouskovi
27. říj 2022

@saraca hlavně v klidu nic se mu nestane vis kolik takových tukancu už měli

kubesovaadelka
27. říj 2022

@saraca opravdu nic se nestane, taky jsem byla vždycky vyplašená, ale nic, každopádně malá je a byla taky cvalik, krkani od začátku šidila, takže to trvalo opravdu dlouho a když jsem si chtěla odpočinout, sedla jsem si na gauč a malou si dala přes stehna na bříško, podobná poloha, jak tygrik ale bez námahy 😂

saraca
autor
28. říj 2022

Dekuji moc ❤️❤️