Nosí chlapečci legíny?

esmeralda11
2. čer 2022

Chci koupit synáčkovi kalhoty a v HMku mají pěkné legíny v chlapeckých barvách, ale to asi chlapečci nenosí co? Nechci, aby vypadal jak holka. Jsou mu necelé 3 měsíce.
Díky za radu🙂

makovice88
2. čer 2022

@esmeralda11 Dej mu co se ti libi ☺️ A ze bude vypadat jak holka? Na moji tehdy dvouletou dceru oblecenou celou komplet v ruzove a bile, nejaka pani reagovala slovy: To mate ale krasneho chlapecka. 😂 Takze je to asi jedno.
Jinak ja synovi leginy nedavam, nejcasteji ma teplaky.

mishka87
2. čer 2022

@esmeralda11 Klukovi jsem akorát v zimě do školky dávala termolegíny. Když šli ven, tak si na ně jen natáhl kalhoty. Ale u nás v Kiku máme na miminka i legíny s autíčkama, takže bych to u takových mrňat asi neřešila.

pipi_puncocha
2. čer 2022

Syn nosí klučičí legíny do teď (2,5 roku). Nikdy neměl punčocháče, nevyhovujou mi, dávám mu je na doma jen tak, v zimě na ven jako spodní vrstvu.

felixfelicis
2. čer 2022

Co by nenosili 🙂 Je to nejlepsi obleceni do skolky pod softshellky. Nebo je kluci nosi na stenu na lezeni. Na ven misto teplaku se mi libi jen na mladsich detech, ale ctyrletak je ma nejradsi, tak je nosi jeste ted. Pro miminko klidne, mela jsem nekolik kompletu tricko + leginy z Nextu a Lindexu.

barulina
2. čer 2022

@esmeralda11 za mě ne. Nelíbí se mi to

blondynka400
2. čer 2022

@esmeralda11 u miminka bych to neřešila. Pak už ale ne, vypadá to divně. Max jak píšou holky jako sodní vrstvu a nebo pak na sport, když si přes to vezmou volné kraťasy, to vypadá taky pěkně a je to funkční.

honatko092
2. čer 2022

Tak já nevím, ale můj skoro dvouletý kluk nosí legíny a má i červené...jsou pohodlné, na tyhle skoro teplé dny ideální a je mi úplně jedno, kdo si co říká nebo myslí. Pohodlí dítěte je u mě na prvním místě.

nazka
2. čer 2022

@esmeralda11 já bych za sebe taky nedala.

zrzinda
2. čer 2022

Když sme byli s bráchou malý, tak naši neměly prachy a nosilo se to, co jsme podedili od sestřenice nebo co mamka koupila v sekaci. Takže máme v albu fotku, kde má bracha ruzovy tričko s nejakyma volankama. A nijak ho to nepoznamenalo, rekla bych 😅

zrzinda
2. čer 2022

@zrzinda Takže abych odpověděla na tvou otazku - trimesicnimu miminku bych leginy dala úplně s klidným srdcem 😊

malytlustyhroch
2. čer 2022

Nosi i ve skolce v predskoni tride. U miminek jsou super prakticke, dobre drzi plinu a neomezuji v pohybu - co bys mu chtela davat jineho za kalhoty na bezne noseni? Ale jestli ti ta predstava vadi a mas alternativu klidne davej neco jineho, prezije to i bez nich. Kazdy ma nejaky extraburty, co by diteti nikdy nedal, ja bych treba mentalne nezvladla teplakovou soupravu.

jaja01k
2. čer 2022

@esmeralda11 Moji kluci nosili legíny asi do 5 let.

veruuu_kubesovic
2. čer 2022

Syn nosil celou zimu termo leginy pod softky a bylo mi fuk co si kdo mysli, punčocháče nesnese...

felixfelicis
2. čer 2022

Zrovna jsem je chtela poslat dal, tak byly pri ruce - neprijdou mi jako pro holku 🙂. Pak jsme meli sadu s rokem narozeni a tam byly leginy taky 🙂 Pro miminko to bude pohodlne.

martulka88
2. čer 2022

@esmeralda11 Mám syna 3,5měsíce a legíny bych mu nedala. Dají se sehnat slabé tepláčky nebo punčošky. Já bych klukovi nedala ani růžovou, ikdyž vím, že ji některé maminky dávají. A ani můj muž to neuznává. Legíny max.jako vrstvení, ale jako samostatně ne.

tahejhula
2. čer 2022

Legíny nosí i můj pětiletý syn. A má i růžové.

emamaira
2. čer 2022

Ano, nosí 😀 synovi jsou 4 roky a nosí je běžně, ale je hodně hubený, takže i ty legíny má volné. Mají skvělé v Lindexu, jmenuje se to legíny, ale jsou to prostě úzké tepláky. Normální tepláky mu většinou padají nebo se musí zavazovat na šňůrku, ale to ještě neumí, tak je to nepraktické.

bessinka
2. čer 2022

@esmeralda11 syn je hubeňour,legíny dávám ráda.

bessinka
2. čer 2022

@esmeralda11 má různé barvy a normálně dávám.

tahejhula
2. čer 2022

@bessinka tenhle klučina je proti mému macek. 😁

veronikav31
2. čer 2022

@esmeralda11 syn nosí legíny z hm s dinosaury ve školce pod oteplováky v zimě, jinak ne, na ven má kalhoty, na ven nenosí ani tepláky

bessinka
2. čer 2022

@tahejhula možný to je,no.tak ono taky dost záleží kolik mu je a kolik měří

tahejhula
2. čer 2022

@bessinka to vidím na těch nohách. Já mám fakt žížalu s vlasatou hlavou.

pinkninja
2. čer 2022

@esmeralda11 Jasan! Na neco jsou fakt vic prakticke…Treba na dlouhou cestu v autosedacce. Nebo misto puncochacu v zime… Já mám dobrou zkusenost. Ale myslím, ze v určitém veku je zacnu vynechavat…😉

me_druhe_ja
2. čer 2022

Já teda pominu otázku, jestli legíny pro kluka ano či ne, ale malým dětem bez rozdílu pohlaví bych legíny nedávala. Až tak kolem půl roku. Z hlediska vývoje kyčlí je lepší co nejvíc volné oblečení nebo jen plinka v létě. Takže bych dala raději volně tepláky, plátěné kalhoty. Pokud jsou kyčle v pořádku tak to samozřejmě není žádný velký problém, ale osobně bych raději upnuté oblečeni (legíny, punčochy, rifle) tak malým dětem zbytečně nedávala.

kevi1
2. čer 2022

Moj 7 mesacny nosi len leginky 🤣 asi som divna, ale mne to pride pohodlnejsie jak teplacky a paci sa mi to viac. Tieto sme mali v 56ke a nepridu mi nejake holcicie

gruyerre
2. čer 2022

@esmeralda11 moji synové ano. Jsou jim 4 roky a 6 let. Teď je na to ideální počasí, ráno moc velká zima na kraťasy a odpoledne hic na tepláky. Legíny jsou akorát.

krisstina93
2. čer 2022

U mimina bych to neřešila, to sem synům dala klidně i růžové věci, když bylo třeba :D jinak třeba synové tak do 4 let nosí legíny v zimě pod zateplené kalhoty místo punčocháčů, samotné teda ne.

journals
2. čer 2022

Taky jsem driv tvrdila jak leginy pro kluky nikdy. Jenze pak jsem zjistila jak pitome jsou v nasem pripade puncochace a nakoupila jsem pod softshellky leginy. A pro zizaloidni kluky kterym je vse siroke jsou proste super. Syn je nikdy nema uplne na tele obtazene, takze mi to na nem divne opravdu neprijde. A pro miminko mam uz velkou sbirku legin z Lindexu prichystanou rovnou 😅

kevi1
2. čer 2022

@journals lindex leginy su najlepsi kus oblecenia. Vydrzia nekonecne, pohodlne, prijemne, netlacia..