Náhlá změna spánku u 4měsíčního chlapečka, poraďte

sisinkaj
24. bře 2017

Zdravím maminky, zajímalo by mě, jestli máte některá podobnou zkušenost, popřípadě jak jste to řešili. Mám skoro 4měsíčního chlapečka. Je to 5dní, co jsme byli na očkování. Od té doby se v noci budí. Podotýkám, do té doby spal hezky celou noc, je plně na UM. Myslíte že je to pořád tím očkováním? Máme UM pořád stejnou, nic jsem nezměnila že by měl naráz bolení. Máte některá podobnou zkušenost? 😕

sisinkaj
autor
24. bře 2017

Ještě doplňuji, že je dost nevrlý, do očkování jen usměvavý chlapeček...☹

listopadka1
24. bře 2017

může a nemusí. může si pořád pamatovat ten nepříjemný zážitek a být z toho nevrlý, třeba moje malá asi týden po očkování strašně řvala při přebalování, jak se bála,že zase dostane. Ale taky to může být jen taková fáze, nám se to pořád točí, pár týdnů malá spí celou noc,pak se začne jednou dvakrát budit a po pár týdnech zase ne. Taky to můžou být zuby, koliky, spurt...

sisinkaj
autor
24. bře 2017

@listopadka1 jo zuby mně taky napadly, ale všichni mně tvrdí, že je to hrozně brzy.. 😒

ivdizzi
24. bře 2017

Zuby to můžou být, dcera byla taky nevrla cca od 4 měsíců a v pěti se jí vyklubaly dvě jedničky dole.

sisinkaj
autor
24. bře 2017

@ivdizzi a jak jste to poznala? Nemá nateklé dásně, jen tam má takovou ryhu ale zatím nejde nic cítit..

listopadka1
24. bře 2017

@sisinkaj u nás to touhle dobou začalo, doktorka říkala, že ty zuby rostou na takový etapy, a začíná to už hluboko v dásni, takže jí to klidně může bolet a ani se pak žádnej zub neprořeže.Nám takhle řvala právě tak v tom čtvrtým měsíci, že jsou to zuby se dalo poznat, že strašně slintala a rvala si prstíčky do pusy - ne palec, ale všechny. A když jsme jí dali prst, tak ho kousala. Pak se to zastavilo, asi měsíc byl klid a pak se jí zničehonic objevil zub. A teď zase, pár týdnů se občas zničehonic rozeřve, slintá, kouše, pak je zas klid, ale zatím žádnej novej zub. Dásně taky nateklý neměla, nic nebylo nikde cítit (nebo jsem to teda nepoznala).

sisinkaj
autor
24. bře 2017

@listopadka1 je to úplně tak, jak říkáte. Pěsti pomalu až v krku, sliny všude. Trvá to tak těch 5dní, tak uvidíme... Díky moc za info

ivdizzi
27. bře 2017

Nebyla jsem si jistá dokud jsem je nenahmatala, což bylo asi týden před prorezanim. Ale od těch 4 měsíců úplně šíleně slintala, cpala pěstí do pusy a taky někdy (hlavně večer) zlobila u jídla (asi ji bolelo skousnuti savičky)...