Možné olíznutí syrového masa. Máte zkušenost a bylo vše ok?

arwen666
26. črc 2022

Dneska už po druhé nejraději bych jsi nafackovala🙈 dělala jsem kureci maso a cichala jsem k němu zda je ok a dotklo se mi nosu hned jsem to neumyla🤦‍♀️ dcerka 6m.zacala plakat tak jsem jsi šla umýt ruce vzala jsem to i desinfekci mám úplnou hrůzu z těch bakterií ale nos jsem jsi neuvědomila a potulila jsem ji tím nosem na obličej a nejsem jsi jistá zda se ho nedotkla rukou a pak ji treba nestrcila do pusy nebo tak něco. Asi mi nezbývá nic jiného než čekat zda se něčím nenakazila 🤦‍♀️ nestalo se vám některé ze se dite dostalo k syrovemu masu a bylo to ok?
Dekuji

xxx3d
26. črc 2022

prosím tě, budeš zkoušet všechny druhy syrového masa?
(rybí prošlo, tak teď kuřecí?)

heikemeike
26. črc 2022

@arwen666 No dítě bude v pohodě na 100%, ale pokud je tvůj dotaz míněn vážně, ty bys měla vyhledat pomoc 🤦

zuzita15
26. črc 2022

@arwen666 vy máte doma nějakou úchylku na syrový maso nebo proč ho u vás doma pořád někdo olizuje? 😄

dasipe
26. črc 2022

@zuzita15 víš prd co udělá pleťová maska z rybího filé 😀

veroniqess
26. črc 2022

Ty musíš být troll 😀😀😀

amazonkajanik
27. črc 2022

@arwen666 netrpíte nějakou fobií z bakterií? Protože tohle je přehnané! Syna občas olízl pes i když jsem věděla, že si před tím olízl kulky a co... dítě je zdravé, někdy až moc 😆 venku jedl křupky, co rozsypal po zemi ( tedy v přírodě, ne na hřišti),hubu špinavou,a co... pokud nemělo to syrové maso přímo k jídlu, tak se nic neděje. Jak chcete vybudovat imunitu? Jedna americká lékařka zjistila, že děti rozené císařem mají horší imunitu z důvodu, že se nesetkají s bakteriemi, které běžně žijí u genitálu. Tak jim po narození gázou otřela ústa, kterou před tím " ušpinila" o matčinu vagínu a ukázalo se, že jsou na tom stejně, jako děti, rozené přirozeným způsobem...

nat
27. črc 2022

@arwen666 Chudak dite, se bude bat si neco vzit od jinych deti,aby jste se nebala ze chytne salmonelu nebo neco???Byt Vami uberu,jsou to deti a olizuji kde co....

tasimia
27. črc 2022

@arwen666 si děláš srandu ne??

jako_mala_holka
27. črc 2022

Neuvažovala jsi o vegetariánství?

victress
27. črc 2022

@jako_mala_holka to nepomůže, olízla by syrové vejce...

camelinka
27. črc 2022

@arwen666 Dítě je ok, ty ne...

jako_mala_holka
27. črc 2022

@victress Ježíš to mě nenapadlo... No, tady nepomůže ani svěcená voda 😅

heikemeike
27. črc 2022

@victress tak jedině už snad veganství a život v hydroponickém skleníku, neboť půda je plná bakterií.