Monitor dechu. Lze použít, i když bude miminko spát se mnou v posteli?

26. srp 2024

Lze použít monitor dechu pro miminko i když bude spát se mnou v posteli? Nebudu rušivých element? 😂

malytlustyhroch
26. srp 2024

Deskovy ne, ale monitor na plenku pouzit jde.

terss
26. srp 2024

Nebo Owlet sock. Používáme a jsme moc spokojeni, miminko ponozku na kontrolu muže mít ať spi kdekoliv 😊

goldenova
28. srp 2024

Víš o tom, že nejčastější příčinou úmrtí miminek ve spánku je spaní v posteli s rodiči? Zásadně se to nedoporučuje, jak chceš zajistit, že dítě omylem nezalehneš, že se dítě neotočí, nezapadne do matrace, tam se zadusí. Víš, kolik je takových případů denně? Fakt nechápu, že o tomhle vůbec někdo uvažuje. Pokud s tebou bude dítě v posteli spát, tak si tam rozhodně monitor dechu dej, protože je dost vysoká pravděpodobnost, že ho budeš potřebovat.
https://www.idnes.cz/onadnes/vztahy/sdileni-pos....

veruuu_kubesovic
28. srp 2024

@goldenova a moje dítě se mnou spalo v jedné posteli, bez monitoru dechu a nic šíleného se nestalo 🤔 chtělo by to nevnucovat paranoiu...kolik dětí v tvém okolí zemřelo na SIDS?

uzivatelkapetra
29. srp 2024

@goldenova no vidíš, a mě to co píšeš přijde jako úplná blbost. Matka nikdy dítě nezalehne, pokud není pod vlivem něčeho (což píšou i ve tvém článku) a naopak se vzbudí i sebemenším pohybem miminka. Pojem zapadnout do matrace si nějak neumím představit, jak by to mělo být možné.
A kolik denně zemře miminek na zalehnutí jsem nikdy nikde nečetla.

goldenova
29. srp 2024

@uzivatelkapetra Počkej, to ale nepíšu já, odkazuju i na článek a názor pediatrů. Stačí, aby matka byla hodně unavená, dítě se otočí, zaleze víc pod peřinu, tu mu nikdo z obličeje nesundá a je to. Je mi to jedno, je to tvoje dítě, sama bych to v žádném případě neriskovala, cena může být být vysoká. Jen můj názor, dělej si s ním co chceš.

elesse
29. srp 2024

@goldenova tak svuj nazor nevnucuj do diskuze o monitoru, tim spis, kdyz je prekonany🙂

terss
29. srp 2024

Přesně tak. Tohle je každého zodpovědnost a není to relevantní.

leymea
29. srp 2024

@goldenova boze 🙄