Mimino špinavé od mléka po kojení. Je potřeba pořád převlékat?

janis999
14. pro 2021

Ahojte asi trošku blbá otázka ale ako riešite pri kojení to keď je bábo mokré od mlieka. Keď ho kojím neviem ako sa to vzdy stane ale často ma oblečenie od mlieka. Niekedy prezliekame po každom kojení. Je to potreba alebo ako tomu predchádzate Vy?

littlebee124
14. pro 2021

@janis999 Co dat mimcu přes oblečení látkovou plenu a třeba dvakrát přeložit . Nekdy proste nestíhají polykat a teče jim to z pusinky.

palja
14. pro 2021

@janis999 já si dám pod prso do podprsenky látkovou plinku a dám jí dceři při kojení pod krk jako bryndák. Mliko teče dost, někdy stříká z prsa, tak to nechám odtect do té plínky, aby neměla postrikanou hlavu. Už to mám vychytané při kojení s první dcerou.

petradt1986
14. pro 2021

@janis999 pouzivala jsem latkovou plenu. Vzdy za body, nebo overalek zastrcila. (Mela jsem i malinke prepulene pleny, prave tady kvuli tomu, aby to mimco netlacilo zastrcene)

jana_zofie
14. pro 2021

Jak psaly holky. Jeste si k tomu pohlidej, ze si ji pri kojeni nemokris sama druhym prsem. Na to jsem byla vcelku "expert"...

merope
15. pro 2021

Pokud je dítě mokré -> byla by mu zima, je holt potřeba převlíct. Pokud jen špinavé, neřešila jsem 🙂.

lokesa
15. pro 2021

@janis999 My měli hodně blicí miminko, takže by se muselo převlékat stokrát denně. Po návratu z porodnice jsme nakoupili bryndáčky a měnili jsme jen ty 👍.

jana_zofie
15. pro 2021

@lokesa mne teda zvladla problit i okolo bryndacku vzdycky. Nevim jak...

ekou
15. pro 2021

@janis999 dat bryndak - u nas to pomahalo

agneska7
15. pro 2021

Tak řešení je jednoduché buď dej pod krček miminku látkovou plenu nebo bryndak . 😉

goovana
16. pro 2021

@janis999 dávám mezi prso a mimco látkovou plenu q vždy je suché