Malá nechce být v kočárku

dasa0001
20. dub 2017

Holky, mám dvou měsíční holčičku, která nechce být v kočárku. Máte to některé taky tak? Strašně jsem se těšila jak budeme chodit na procházky... Ale jen ji dám do kočárku tak začne řvát jak hrom a kopat nožičkami ☹ někdy pomůže dudlík, že třeba na 15min usne ale pak se vzbudí a řve a řve... Takže já nemůžu nikam dál s kočárkem jak před barák ☹ protože někdy už to nejde jak pláče a jdeme domů... Párkrát se mi stalo že plakala, tak jsem ji vytáhla a rihla si, tak asi plakala proto. Ale jindy ji vytáhnu a hned přestane plakat a je spokojená. Nevíte čím to může být? A myslíte že se to časem změní?

lenatu
20. dub 2017

@dasa0001 ahoj, syn taky nechtěl být v kočárku. Zlomilo se to až když šel do sporťáku, měli jsme s otočnou korbou a viděl na mě a zároveň i po okolí. Místo kočárku jsme používali nosítko asi do (5m) chodila jsem s ním doma, na nákup, všude kde jsem potřebovala 😊.

lenatu
20. dub 2017

@dasa0001 a ještě když jsem potřebovala jít někam s kočárem (šla jsem třeba na několik hodin) tak jsem ho pevně zavinula a pověsila mu tam hračky a byl klid 😊

eva1987
20. dub 2017

@dasa0001 Občas to tak taky máme, dávám malého do kočárku až tak hodinu po kojení, je dost blinkací a má v sobě dost vzduchu, takže ta hodina je pro něj ideální a navíc po té hodině už bývá unavený, pokud ji tam dáš moc brzo, třeba není ještě ani unavená a proto se vzteká. Jinak taky jsme měli období, kdy tam nechtěl být, tak jsem nosila v šátku, a pak v nosítku.

lucyp13
20. dub 2017

No to znám a má to tak dost deti..porid šátek či ergo nositko a můžete vyrážet klidne ven..

panickatlamicka
20. dub 2017

Chce byt u. tebe. to je normalni. 🙂 porid satek 🙂

leki
20. dub 2017

Cauko, asi te nepotesim, ale muj mrnous v kocaru vzdy spal nebo hystericky rval a nepomohlo nic. Vzdy kdyz jsem sla kolem zastavky, tak jsem si pripadala jak krkavci matka jak na me vsichni koukali. Maleho jsem naucila na satek/pozdeji nositko (potreboval tak 3 noseni aby si zvykl) a je to v poho. Kdyz si sedl tak se mu zacalo libit ve sportaku, ze vidi, ale ted uz zacal chodit a zas se casto hystericky vzteka, ze chce tapat (pokud jsme nekde kde neni spousta lidi, jezdici auta atd. Tj napr v lese). V nositku je ale superstastnej porad (ale ja trochu min, kdyz jdem nekam na dyl, uz vazi prez 10 kg). Holt ne kazde mimco je kocarkove.

anniesfibis
20. dub 2017

@dasa0001 nechce byt v kocarku, protože chce byt u mamy..ma ještě silny insstinkt byt s mamou (nelámejte sve dite ,,zvykanim,,) - kupte si satek a uvidíte, jak stastne bude dite i vy...navíc s ti lze jit všude, lze bezproblemu nakojit, dite si samo usne, kdykoliv potřebuje ..pohodicka

lucca2211
21. dub 2017

Mame dva mesice a kocarek proste nefunguje. Vsechny deti spi, jen ten nas kouka celou cestu a ne a ne zabrat. Zkousela jsem zavinout, hracky a nic nam nefunguje 🙂 kdyz se vykouka, tak zacne knourat. Akorat resime taky nositko, treba to k necemu bude 🙂

swetlusska
4. kvě 2017

ano, všichni spí, všichni kolem chodí s "klidnými kočárky", ale ten náš ŘVE taky!! Přímo ječí, hysterie. a důvod u nás je vždycky stejný - chce spát, ale neumí usnout. Takže buď ho vytáhnu z kočáru a chovám venku dokud neusne, nebo ho nacpu do nosítka, který mi zabírá celý košík kočáru...ACHJO 😉

nikuu
4. kvě 2017

Je možné všechno z toho, co psaly holky výše. Mám také hodně kontaktní dceru a v nositku je nadšená. Ale zvladame i kočár. I když to vypadalo, že to nepůjde.
Trápil ji reflux a než jsem na to přišla, tak pokaždé po položení do kočárku plakala - dávala jsem ji tam v dobré víře vždy po jídle, ať vydrží venku. Pomohlo hlavně zvýšení podložky v korbičce, mám ji nastesti polohovací. A taky nekrmit těsně před procházkou.
Druhé co pomohlo je, že když jsem ji davala do kočárku, nechala jsem co nejdéle odkrytou boudu, aby viděla ven. Mluvila na ni, zpivala oblíbenou písničku. Uklidnila se.
Teď je jí 5 měsíců a v kočárku vydrží v pohodě i dlouhé procházky, ale nosítko mám po ruce pro jistotu vždycky 😉. Držím palce, at najdete i vy cestu ke spokojenosti všech 🙂