Má stále hlad?

18. kvě 2024

Ahoj, prosím o vaše zkušenosti.
Mám měsíčního chlapečka. Je celou dobu na UM. Nejprve Beba Comfort - po tom měl strašnou zácpu a bolení bříška.
Přešli jsme na Kendamil Comfort (anti colic) a nyní má stolici každý den , někdy i 2x a světle zelenkavé barvy.
Ale bříško nejspíš bolí stále..
Když krmím a vypije např. 90 ml najednou tak pak silně ublinkává.
Normálně vypije tak 60 ml.
Po každém krmení si agresivně strká ručičky do pusy a pomůže jen dudlík.
Dudlík pak vyflusává a řve jak tur několik minut, dokud mu zase dudlík nedám zpátky. Vzteká se. Takhle dokola neustále do dalšího krmení… savičky jsme zkoušeli snad všechny velikosti, máme Avent a tu nejmenší savičku, doma mám další 3 velikosti ale strašně hltá a dáví se snad i u té nejmenší..
Takže nevím, zda jsou to prdy a zahání to tím dudáním nebo má stále hlad… ale když mu dám více tak to vyblije..
Prdí taky celkem pěkně, masírujeme pupíkem, bříško u přebalování má měkké. Dávám kapky KoliMed.
Toto UM má částečně štěpenou bílkovinu kravského mléko a snížený obsah laktózy pro děti s kolikou a zácpou.
Takže si říkám, že už nevím jakou cestu mám volit…
Zda zkusit kozí mléko .. nebo co to vlastně může být

lv
18. kvě 2024

Ruce v puse, neklid, i blinkání po větším množství je v pořádku, běžné. Trávicí systém teprve dozrává, mléko bych neměnila, s jiným to nemusí být jiné.

malytlustyhroch
18. kvě 2024

Nez umej udrzet dudlik v puse, tak to trva, to ze ho plive nemusi znamenat, ze ho nechce. Muze to byt lepsi s jinou znackou nebo velikosti. Napr. muj dvoumesicni obrik ma ted dudlik vel. 6-12m, protoze i hlavu ma jak pulrocni dite. Moje zkusenost je, ze nejmin z pusy vypadava znacka MAM, ale o to tezsi je pak dite dudliku zbavit.