Kroucení a vrčení po jídle. Proč to dělá?

nela1234
11. říj 2024

Ahoj chci se zeptat jestli někdo nevíte co to může být. Proč to dělá. Mám 6 týdeního chlapečka bohužel od porodnice je na UM, tam mu dávali beba tak jsme v tom pokračovali i doma. Ale měl zelenou stolici a hodně těžko se vyprazdňoval jen 1 denně. Přešli jsme na Nutrilon s probiotiky. Ze začátku se mi zdál veselejší, vyprazdňování v pořádku žluté a několikrát denně. Ale po jídle sebou začne hodně házet kope nožkami háže ručkama a tak jakoby vrčí. Už si nevzpomínám jestli to dělal i u Starého mlika. Nevíte jestli to je tím mlíkem jestli máme zase změnit? Nebo ho proste jen tráví?

lti
11. říj 2024

@nela1234 Lepsi mleko mi prijde Kendamil, syn po nem byl uplne v pohode, Nutrilon mu vadil.

misha31
11. říj 2024

Neni dobre casto menit mlicko, streva si na nej minimalne 2 tydny zvykaji

terel
13. říj 2024

Kendamil za nás dělal přesně toto. Byl strašně nespokojený. Vystřídali jsme několik mlék. Na Gastru nám bylo řečeno, že je jedno častěji měnit mléka, základ je vždy stejný , když to není třeba kozí. Zkusila bych, co platilo v tomto případě u nás a to jsem měla první 1.5 měsíce strašne urvané a nespokojené miminko. Změnit velikost savičky , změnit množství mléka (syn se hodně vztekal protože chtěl ještě) no a nakonec jsem měla spokojené miminko až po nasazení HiPP Bio combiotik.