Kdy můžu ven se 7mi měsíčním mimčem při antibiotikách?

eloana
11. led 2011

Ahoj holky nevite kdy se muze ven se 7 mesicnim mimcem kdyz ma antibiotika?
vcera mu pichali ousko a dostali jsme antibiotika- horecku ani teplotu nemel....
ptala jsem se zda muzeme na chvilku s kocarkem a pry po dobu antibiotik ne -doma spatne spi , tak jsem z toho docela presla predstava 14 dnu doma ......
diky za nazory

kubaka
11. led 2011

No jasně že ne - úděl matek s malými dětmi. Je to na hlavu, trčet doma, ale nedá se nic dělat. Včera mu píchali ucho ...a je to mrňousek - ještě něco do toho chytí.

radka.m.
11. led 2011

my chodíme ven s rýmou,s kašlem,ale nikdy ne při atb,vím,že je to na prášky,být zavřená doma,ale nedá se svítit,má kamarádka to praktikovala tak,že i když brali děti atb,tak když se jí zdáli v pořádku a byli bez teplot,tak s nimi taky občas došla třeba na nákup a vždycky se jí to vymstilo-děti bud dostali hned druhý den teploty,nebo když dobrali atb,tak byli pár dnů zdravý a třeba do týdne do toho spadli znovu,já prostě tastávám názor,že pokud jsou atb,tak to chce fakt vyležet a min.ten týden s nimi zůstat doma 😉

crca
11. led 2011

A to buď ráda,že není léto 😀 To je pak mazec,to nesmí vůbec a kor na sluníčko,ale pokud ti špatně spí doma,tak ho oblíkni a otevři v pokojíku aspoň trochu okno,to by snad nemělo vadit,ale jinak tě chápu 😉 ale chce to fakt nechat v klidu...

lamarika
11. led 2011

úplně tě chápu, sama jsem teď už nějakou dobu s dětma, protože jsou obě nemocný a ještě chvilku budou 😒 Měla by jsi být doma po dobu braní antibiotik. Kdyžtak si domluv nějakou babičku ať na chvilku hlídá a vypadni pryč, třeba jenom nakoupit nebo tak aby sis trošku odpočnula 😉

dlabinecka
11. led 2011

My jsme ven chodily. Bydlím na vesnici. Nechodili jsme mezi lidi, ale malá také doma nespí, takže byla standartně v kočárku. Žádný problém se nevyskytl.