Je to konec kojení?

jana31990
2. led 2019

Zdravím
Mám takový problém dcerka 8m mi už 5 dní marodí s rýmou. A od té doby se nechce skoro vůbec nakojit pije ode mě tak max. 3 za den už teda má příkrmy. Ale do té doby než měla rýmu tak jedla úplně v pohodě kolikrát i po 2 hodinách. Ale teď kdy ji chci nakojit tak je okamžitě řev a je vzteklá. Příkrmy baští úplně v pohodě. Je to konec kojení nebo se to zlepší. Mám totiž strach aby toho za den vypila dost aby nebyla třeba dehydratovana a já nepřišla o mléko když nechce ode mě pít. Popřípadě kolik toho má během dne cca vypít?

cuuza
2. led 2019

A má čistý nos když jdeš kojit? Já musela vždy před kojením odsat rýmu....

jana31990
autor
2. led 2019

@cuuza to má nebo se alespoň snažím vždy před kojením ji ho odsát. Ale většinou během chviličky ho ma zas plný ☹

misa357
2. led 2019

@jana31990 V jaké poloze kojíš?

jana31990
autor
2. led 2019

V sedě, polosede a v leže jinak mi nechtěla pít a zkoušela jsem i tzv. savčí polohu a to vůbec nešlo

xkalisto
2. led 2019

Vždycky jde zkusit kompenzovat odstrikanim aby se podpořila poptávka než se z toho zveti.

no_title
2. led 2019

Někdy to dělá rýma, ale může to být i bojkot a že to přišlo s rýmou je spíš náhoda. Používáte dudlík či lahev s dudlíkem? Ten je nejčastější příčinou předčasného odstavu (ale i bojkotů a kousání)

jana31990
autor
2. led 2019

@no_title dudlik vůbec nepoužívám ale láhev ano protože jsem cca před měsícem musela malý dávat večer před kojením ještě UM protože ji už samotné kojení na noc nestačilo

no_title
3. led 2019

@jana31990 tak to bude tou lahví. To je leckdy horší než ten dudlík samotný. Pokud podáváte čaj, tak by stačil třeba učící hrnek. Ne ty s tím brčkem. My máme tento (obrázek). A kojení nepokazil. Je od Aventu.

jana31990
autor
3. led 2019

@no_title ale je teda zajímavé že to přišlo až teď s tou rymou? Do ty doby to bylo vše úplně v pořádku. No uvidíme jak to bude dál. Jen doufám že se to nakonec změní a bude chtít ještě ode mě pít. Protože bych byla ráda kdyby nám to kojení vydrželo alespoň do roku

jana31990
autor
3. led 2019

@no_title Ale děkuji za inspiraci