Je možné, že kvůli mně v noci špatně spí?

mojajas23
22. kvě 2017

Zdravim vas maminky🙂 Strasne rada bych se od vas dozvedela nejake zkusenosti,pripadne rady jak vyresit nasi situaci. Jde o to,ze muj skoro 9mesicni syn strasne spatne,neklidne v noci spi☹ Problem je take v tom,ze mam pocit,ze je to mnou. Jak si ho vezme na noc mamka,spi krasne:-/ ale jak si k nemu prilehnu, furt sebou mrska,z boku se pretoci na bricho a to ho vzbudi a zacne se vztekat. Jelikoz davam snad milionkrat dudana tak spi semnou. Co si o tom myslite?

gnozka
22. kvě 2017

Nase mala s nama tedanikdy nespala v posteli . Neni vyloženě kontaktní dite . Ale spala jsem s ni v pokojícku do jejich 4 mes . A přesně , porad sebou mlela . Jakmile jsem sla potichu na záchod hned se vzbudila . Tak jsem jednu noc spala s manžele v ložnici a mala zacala spát celou noc . Kamarádka mela totéž . Syn se porad vrtel a budil a pak ho dali do pokojícku a najednou spal celou noc úplne klidne .

samaber
22. kvě 2017

Ano, je to možné, já jsem dcerku někdy v tomto věku presouvala do samostatného pokoje, nikdo se nevyspal, byla vzhůru a řádila, od té doby spí celou noc

leki
22. kvě 2017

Ja bych ho zkusila nechat v postylce. I kdyz se vsude doctes, jak krasne se mimcum spi s rodici v posteli, nas malej se taky lip vyspi v postylce. K nam ho davam jen kdyz je nemocnej a ma napr teplotu, tak at ho muzu vic kontrolovat,nebo kdyz jsem hrozne znicena a on ma "blbej den" a ja nemam na to k nemu nekolikrat vztavat. Kazdopadne v postylce se sice vrti, ale probouzi se min nez v nasi posteli..

misulinka44
22. kvě 2017

Dala bych ho do postýlky a tu si dala k posteli, abys dosáhla na podávání dudlíku a nemusela vstávat... nebo přesun do pokojíčku...Syn spal v pokojíčku od 6 m a krásně se mu spalo... v ložnici jsme mu vadili 😀

kvakuska
22. kvě 2017

@mojajas23 vždyť to sama píšeš, jakmile k němu přilehneš tak začne špatně spát. Takže bych dala do postýlky nejlíp do pokojíčku a nebo na druhý konec ložnice. V 9m už dítě spí jinak než miminko, když pominu sny které se mu zdají, tak ho může rušit i pohyb vedle něj. A když bude spát líp, třeba mu ani ten dudlík nebude tolik vypadávat (doporučuji dávat dudlík jen na usnutí a po usnutí ho dítěti z pusy vytáhnout, zvykne si spát bez něj - nejlíp praktikovat už od malých miminek) 😉