Jaký opalovací krém 50+ pro blond batole?

ariadna12
9. kvě 2018

Zeny, prosim, poradte. Nase blondate batole potrebuje koupit opalovaci krem ci sprej s faktorem 50+, zatim mame opalovak-krem 50+ od Weledy pro mimina a prcek nesnasi jeho roztirani po tele. Je na nej proste moc huste konzistence, navic po natreni vypada chudak uplne mrtvolne bile, a pak uz to uschne a nejde rozetrit. Neznate nejaky opalovak 50+, ktery je pokud mozno pruhledny, a je lehce vstrebatelny? Dekuji za tipy!

zdenkaell
9. kvě 2018

Pro naši malou zrzecku máme sebamed 50. Roztira se hezky. Jak moc bude účinný uvidíme, bude to její první leto. Ale mazu ji už asi 2 měsíce a dobré🙂

rebe
9. kvě 2018

My používáme Hristinu: https://www.hristina.cz/prirodni-opalovaci-mlek....
Pokud namažeš poctivě, trochu do bíla bude dítě u přírodní kosmetiky vždycky. Ale tohle je docela tekuté a rozmazává se celkem dobře. U blond batolete bych ještě doplnila UV oblečkem a kloboučkem s UV filtrem.

herberta
9. kvě 2018

@ariadna12 používám Biodermu Kids 50+(dělají jej i ve spreji)krém je modrý,ale parádně se roztírá a je supr,strašně příjemný👍.Koupila jsem i z Lidlu Cien,který měl moc dobré hodnocení v testu,ale v roztíratelnosti,příjemnosti se nedá srovnat.

barbara04
9. kvě 2018

tak zalezi . pokud bude fyzikální tak roztirat pujde vzdy spatne. jinak asi jakýkoliv sprej bude snadný na aplikaci. Lidl mi tedy strasne smrděl :-/

opicka123
9. kvě 2018

Babylove se dobre roztira a nedela belobu, ale videla jsem ze ho v dm ted vyprodavaji.

zuzangel
9. kvě 2018

Ja mam taky Biodermu a vrele doporucuji ... maji bud penu, sprej nebo klasik krem ... ted mame penu a roztira se krasne 😊

gnozka
9. kvě 2018

Máme la roche posay pro děti . Texturu gel/ krém a nádherné se roztira a nezůstává lepivy efekt .

bimm
9. kvě 2018

Super je ladivall 50+

tymothy
9. kvě 2018

@zdenkaell Ze Sebamedu jsem byla hodně zklamana - rozhodne ho nedoporucuji. Ac má být vodeodolny, není. Při sebemenším pocení nebo nedejbože proběhnutím bazénkem stéká před očima.
Za sebe také muzu doporučit Biodermu, Garnier, připadne Daylong (testy netesty, v reálu funguje ze všech krému nejlépe a byt je to jen 30, bohate postačuje i na hodně citlivou a svetlou pleť).

olusenka
9. kvě 2018

Střídáme Biodermu Kids 50+ sprej nebo modrý krém (lehký hodně tekutý) v tubě a taky Niveu pro děti 50+ okamžitá ochrana. Na letošek jsme k obojímu ještě navíc přikoupili Ladivall 50+ (a taky UV trika zkusíme).

maaaja12
10. kvě 2018

Ladival 50+ roztírá se dobře

absintka19
10. kvě 2018

@herberta taky Bioderma kids 50+ a Cien z Lidlu-oba spokojenost velika-bereme do Chorvatska, mala je bila jak cerstvy snih, bilovlasa modroocka 🙂