Jak uspáváte?

31. srp 2024

Holky zdravím, jak uspávate? Mám doma skoro půlroční holčičku a od narození je zvyklá usínat na ruce u mě při chůzi, a už mi celkem dochází síly v nohou a na rukou jelikož se dost pronese a uspávání se i někdy protáhne klidně na hodinu, to fakt nedávám🙂)

ele_nka
31. srp 2024

Staršího jsem položila do postýlky a odešla. Mladší byl hodně kontaktní, takže jsem s ním ležela v posteli dokud neusl.

gdpr
31. srp 2024

Od prvého dňa všetky 3 deti len v postieľke alebo kočíku

miriam1989
31. srp 2024

U nás frčí houpátko to je TOP, dopolední spánek se občas poštěstilo, že usnul sám v kolíbce, lehce se vztekem ( ale to by se dalo na prstech dvou rukou napočítat). Pak klasika sem tam kočárek, ale v těhle vedrech se mu tam úplně né vždy líbí a i my se snažíme v těch pařákách trávit spíš čas doma a nejzazší možností je nosítko, ale to zase nerada využívám já, nějak mi to nevyhovuje úplně 👍

uzivatelkapetra
31. srp 2024

Starší v posteli si kopkal vedle mě až usnul, já si četla.
Mladší ze začátku jedině při kojení a později v houpátku přes den, večer hladím až ji uhladím 🙂

aktakd
31. srp 2024

V tomto věku všechny děti večer u kojení. Přes den v nosítku nebo v kočáru.

hennrietta
31. srp 2024

Dlouho jsem uspávala tak, že mi dcera ležela na hrudi a pohupovala jsem ji. Nedokázala se sama zklidnit a byla od mimina hodně kontaktní.
Teď jí například vadí i spaní ve stejné posteli a pro pomazlení si přijde jednou za čas. Má 3 roky.

ejzi
31. srp 2024

Od malička usínal při prsu a vždy když usnul tak jsem ho předala do postýlky. Když byl starší tak jsem jezdila postýlkou. Když to přestalo fungovat tak jsem se naštvala vzala jsem ho k sobě do postele a vždycky mu dám jen prso a je klid. Dnes už je mu rok a měsíc.

eviicka
31. srp 2024

Obě děti kojením (do 2,5 a 3,5 let). Není to pro každého, ale pro mě jednoznačně nejvýhodnější varianta...

linusha
1. zář 2024

Přes den u kojení nebo v kočárku jízdou. Večer v posteli kojení a se čtenou pohádkou na dobrou noc.

lti
1. zář 2024

Od narození jsem ho po 19. hodině položila do postýlky a on usnul, trvá to stále a budou mu dva roky 🙏

junomcgaff
1. zář 2024

Dám do postýlky, držím za ruku a ona usne. Je jí rok, dělám to tak asi od jejích 3 měsíců.

sanoela
1. zář 2024

Obě děti jsme položili do postýlky a drželi za ruku, hlásili a tak usly. I dneska si ještě vyžadují držet aspoň za ruku🙂