Jak se obléct na vítání občánků?

zelenaesmolda
24. srp 2018

Prosim vas kdo byl na vitani obcanku jak jste se oblikli?Formalne nebo neformalne?

vetyver
24. srp 2018

@zelenaesmolda něco jako smart casual - já šaty (byl únor), manžel pěkné džíny a košili, dcera šaty, punčocháče, vítaný syn polodupacky, pěkné body a kabátek

prcekverunka
24. srp 2018

Dcery měly šaty, já taky a manžel kalhoty a košili. Babičky měly kostýmky a dědečkové kalhoty a košili.

eldrag
24. srp 2018

uplně normalne, zaprve jsem měla 20kg stale navic a kupovat si kvuli jedne pulhodine svatecni obleceni se mi rozhodne nechtelo, dite ac v krasnem kompletu se pred obradem poblilo i pokadilo , podruhe jsme sli taky uplne obycejne oblečeni - tehotensky jeansy a slusnejsi vrsek. obe deti mely vitani kolem 3 mesice.

kaneshiro
24. srp 2018

Vítání občánků měl syn v prosinci, vzala jsem si sukni s kanýrem, černé triko a černé kozačky. Já nosím sukně a šaty celoročně, tak to pro mě moc sváteční nebylo. Většinou byly maminky v sukni nebo šatech.

morinka7
24. srp 2018

Já a dcerkou šaty, přítel kalhoty a košili. Koukala jsem na fotky z předchozího roku abych věděla 😊

ckei
24. srp 2018

U syna jsem měla tehdy šaty, né echt slavnostní, ale "lepší" ano, u dcery jsem měla černé kalhoty a lepší vršek.

lachtanice86
24. srp 2018

Zeptám se blbě, k čemu to vítání je? Čekám první tak jen jestli je to povinnost

morinka7
24. srp 2018

@lachtanice86 Přivítá se miminko za občánka. U nás jim děti ze školy zaspívali, řekli básničky. Starostka měla proslov a dostali jsme pro dcerku dárečky a já kytku. Do týdne poslali i CD s fotkami z vítání. Mě se to moc líbilo 😊

calvac
24. srp 2018

@lachtanice86 Povinnost to neni,je to slavnostni privitani mimi do tveho mesta. Pogratuluje ti starosta,uvitaji,predaji kyticku,darek mimcu. Je to hezke,povinne ne.

ariadna12
24. srp 2018

Cerne kalhoty, modrofialova halenka, cerne kozacky (byla zima), tatinek ditete myslim svetlejsi polokosile, tmave kalhoty a boty. Dite modrobily slabsi svetrik, tmavemodre kalhoty a capacky. Kluci nebyli tak vysnoreni jako holcicky (ruzove/bile saticky, ozdobne celenky ci sponecky).

ariadna12
24. srp 2018

@lachtanice86 neni to povinnost, u nas mel vitani jen ten, kdo se prihlasil. Starosta mel proslov, postupne prichazeli rodice s prcky, byli privitani jako obcanci, dostali darecky (plysak, deka, vouchery na slevu na plavani a foceni deti), probehlo foceni (kdo chtel - chteli vsichni😊), starosta mel zaverecne slovo a slo se domu. Je to pekna akce.

zelenaesmolda
autor
24. srp 2018

My mame vitani zitra takze nastesti nebude zima,uvidime rano podle pocasi,dekuju vsem za rady 🙂

lachtanice86
25. srp 2018

Díky všem. Tak to nepůjdeme.

zelenaesmolda
autor
25. srp 2018

@lachtanice86 proc ne?je to moc hezke a vzpominka na cely zivot,je to jenom jednou tak abys pak nelitovala ze jste nesli,netrva to dlouho,cca pul hodinky

zelenaesmolda
autor
25. srp 2018

Jinak k tomu obleceni,mela jsem saty,sacko a baleriny.Ale nekteri rodice tam byli v riflovych krataseh a trickach,podle me naprosto nevhodne k dane udalosti,je to slavnostni a prijit tam v dzinach se proste nehodi

lachtanice86
25. srp 2018

@zelenaesmolda litovat nebudeme. Na tyhle šaškárny s manželem nejsme.

zelenaesmolda
autor
25. srp 2018

@lachtanice86 proc saskarna?