Jak obléct do kočárku 7,5měsíční?

19. lis 2022

Hezky vecer, prosim Vas, porad resim jak oblect syna do kocarku - jeste ma klasickou korbicku. Kdyz ho dam do fusaku, tak uz mu raminka a hrudnicek vycuhuji, macha rucickami, tak mam strach, aby mu nebylo z toho fusaku zima. Nebude lepsi misto fusaku kombineza a zakryt dekou? Nebo nejak navrstvit? Dekuji za rady 🙂

klokanka31
19. lis 2022

My dávali teplý dupačky, teplou kombinézu, deku a rukavičky. A čepičku samozřejmě.

martiniquest
19. lis 2022

A co dat do fusaku zimni bundu? Delala jsem to tak. Vycuhujici cast je kryta a na nohy staci teplaky.

sirinfirst
19. lis 2022

Dcera mi sice sedí ve sportáku, ale jinak je situace podobná - hrudník a ruce koukají. Dávám zimní bundu a dolů jen obyč tepláky.

kristyn86
19. lis 2022

Davala jsem bundu 😀 Ale samozrejme jde i kombineza s tapkama a prikryt teplou dekou.

pampeliska1313
19. lis 2022

Dávala sem punčochy, kalhoty, triko s dlouhým rukavem, mikinu, bundu a byl ve fusaku. A stejně zpocenej. Tskze když nebyla fakt silena zima, tak neměl mikinu a měl jen triko a bundu. A čepici a rukavicky
Popřípadě kombinezku a deku. Ale fusak mi přijde lepší

vikinkav
20. lis 2022

Ja v tomhle pocasi oblikam rocnimu zimni kombinezu a jde jeste do fusaku 😄 byl ted hodne dlouho nastydly tak ho radsi priobliknu.

michaela666
20. lis 2022

Dávala jsem zimní bundu + tepláky, a fusak. Když byla hodně zima, tak tepláky vyměnila za softshelky a přidala ještě jedny ponožky. Fusak jsem měla až do -20 stupňů ( podle výrobce), takže mi přišel lepší jak celá kombinéza. Tu jsme pořizovali až začala lézt i venku.

martiniquest
20. lis 2022

@vikinkav A co budes oblikat pri -5?

michaela666
20. lis 2022

@vikinkav Nemáš strach, že takhle bude zachvilku nachlazený znovu? Přehřátý, potom ho trošku ofoukne a už se to vleče. V kombinéze a fusaku musí být hrozný vedro, to je tak na -5.

izz76
20. lis 2022

Chlupatej overal a fusak.

jjasmina
20. lis 2022

Chlupaty overal a fusak, musíš zkusit každému dítěti je teplo jinak. Moje malá pokud je pod nulou tak už dávám halenku, mikinu a teplou kombinézu no

vikinkav
20. lis 2022

@martiniquest to samy co pri -2, ted na vecer bylo -4 tak dostal jeste mikinu 🤷‍♀️Ale sel i ven z kocaru

vikinkav
20. lis 2022

@michaela666 ne nemam strach ☺️