Jak obléct batole

sona_kratochvilova
19. zář 2018

Dobrý den maminky,
prosím jak jste dnes oblékly Vašeho prcka na procházku ???
U nás svítí sluníčko,je 25 stupňů,vítr nefouká. Teď jsem byla na procházce se synem ( 16 měsíců) který měl v kočárku ponožky+kraťasy+body s krátkým rukávem a připadám si trochu jako nezodpovědná matka ☹
Potkala jsem asi 5 maminek které měly děti asi ve stejném věku a všechny děti měli dlouhé tepláky,body nebo triko s dlouhým rukávem,některé i mikiny nebo šusťákové bundy.
Syna jsem kontrolovala,studené ruc ani nohy neměl a spokojeně usnul.
Je pravda že je zvyklý na "studený odchov" , v ložnici máme pořád do 20 stupňů a syn spí na peřince v bavlněném overalu,nesnese být přikrytý.

joripage
19. zář 2018

@sona_kratochvilova já bych řekla, že jsi ho oblékla akorát 🙂 obecně spíš maminky ty děti zbytečně přehřívají a navlékají, kor v tomto počasí... Vždyť je pořád krásné teplo🙂

sarrita
19. zář 2018

Taky jsem měla dopoledne na procházku malého jen v body s krátkým rukávem, kraťasech a ponožkách a bylo m dobře. Kdyby byl studený, tak v tašce na kočárku vždycky mám triko s dlouhým rukávem a deku tam mám pořád. Občas si taky připadám jako nezodpovědná matka když vidím jak jsou jiné děti navlečené. 😉

cosimamvybrat
19. zář 2018

Za me uplne v pohode. My taky mivame nejmene oblecene dite v okoli, ale uz jsme si zvykli 🙂

sona_kratochvilova
autor
19. zář 2018

Díky všem, jsem ráda že v tom nejsem sama 🙂
Snažím se kluka trochu otužovat ale nic nepřeháním. Taky mám v kočáru připravenou deku,mikinu i tepláky ale občas je nejmíň oblečený ze všech a to si pak přijdu jak blbka ☹

martinka_33
19. zář 2018

Malýmu dávám dlouhé letní kalhoty (ale ty nosil celé léto) a tričko, taky oblékám spíš méně

kejt29
19. zář 2018

Ja vidim opak vetsinou ted. Rano v 7h 15 stupnu a vsude deti v kratasech a tricku 😂 Davam tenke body s dlouhym rukavem pac rano je chladno a pak k veceru taky, byvame dlouho venku. Teplacky ma tenoucke. Rano ma navic tenkou deku a mikinu (do kocarku). Maly ma 11mesicu.

brusinka91
19. zář 2018

Jojo a nejlepsi jsou matky, kdy batole v kocaru v mikine, cepici a fleecove dece, a sama jde v triku a kratasech 🙈. Vcera jsem jednu takovou potkala. Jinak ja bych taky dala kratky rukav a kratasy, kdybychom se meli zdrzet, pribalim dlouhe teplaky a mikcu na prevleceni.

sona_kratochvilova
autor
19. zář 2018

Tak jsem tu moji nezodpovědnost povýšila na vyšší level a odpoledne jsem klukovi napustila bazének 😂😂😂 . Byl na sluníčku a vydržel se cachtat do pěti odpoledne 🙂

luj89
19. zář 2018

To musíš vědět ty, zda je oblečeny dostatečně 🙂. Každé dítě je jiné, některé je teplokrevné, jiné je zmrzlík ;).

normalnimatka
19. zář 2018

kraťasy a tričko s krátkým rukávem.... ono je rozdíl, jesi dítě se hejbe, nebo jen sedí v kočáru. ale kdyby bylo dítě mladší a v kočáru, tak bych ho zas o tolik vícn eoblíkla. 25 stupnů plus slunce je fakt hodně jako....naopak matky svoje děti často přeoblíkaj a aškoděj jim tím.

bayt
19. zář 2018

Nemám batole, malýmu je 8 měsíců, nicméně už si leze na dečce venku v parku atd. Teď jsme teprve z parku přišli. Měl na sobě bodyno s krátkým rukávem, kalhotky a tenčí ponožky. Přes den jsem zvažovala mu i kalhotky sundat, ale když leze, odřel by si kolena, tak raději ne.

hankaamarek
20. zář 2018

Oblikám to co sobě a do kočárku se dá lehko přihodit nějaká mikča😉